10 استخر شگفت انگیز جهان : شاید جایی که الان هستید تابستان نباشد اما نظرتان در مورد شیرجه رفتن در یکی از10 استخر شگفت انگیز جهان چیست؟ به گزارش فان از آریزونا تا استرالیا بزرگترین، عجیب ترین و شگفت انگیزترین استخرهای جهان وجود دارند.

1. استخر Gold Energy

اگر حاضرید ولخرجی کنید به هتل پنج ستاره St. Regis در لهاسای تبت بروید. درازای شبی ۳۰۰ دلار مناظر فوق العاده هیمالیا همراه با دسترسی به تنها استخر با کف پوش طلا عایدتان می شود. آبش شور و دارای درجه حرارت لذت بخش ۲۸-۳۲ درجه سانتی گراد است. همچنین در نزدیکی آن استراحتگاهی دنج همراه با ماساژ پا و پذیرایی قرار دارد. تجربه ای کاملا لذت بخش برای همه.

2. استخر استراحتگاه Jade Mountain

این استخر در جزیره Saint Lucia مروارید پنهان کارائیب واقع شده است. Jade Mountain یک استراحتگاه مجلل و دارای ساحل اختصاصی، آب گرم درمانی عالی و منظره دیدنی از هر اتاق است.

3. استخر طبیعی Havasu Falls

اگر واقعاً در جستجوی تجربه شنا دریک محیط طبیعی هستید به Havasu Falls نزدیک Supai در آریزونا بروید. مکانی رویایی که دو جهان با هم تلاقی پیدا کرده اند. فرهنگ سنتی مردمان محلی Havasupai و زیبایی های طبیعت. فقط تعداد محدودی توریست اجازه دید و بازدید دارند و باید از قبیله Havasupai اجازه ورود بگیرید. در نتیجه این مکان زیبا به تمامی در اختیار شماست.

4. استخر Chongwe River House

دوست دارید سفر safari داشته و در عین حال در آب سرد شیرجه بزنید؟ به هتل Chongwe River House در زامبیا بروید این مکان یک استراحتگاه و فروشگاه تغییر یافته با دکوراسیون زیبا و استخری رو به رودخانه Chongwe می باشد. در سایه یک درخت بزرگ winterthorn استراحت کنید، نوشیدنی تان را بنوشید و نظاره گر حیات وحش باشید. همه اینها با شبی ۵۵۰ دلار در فصول خلوت ( آپریل، می ، ژوئن و قسمتی از نوامبر ).

5. استخر The Cambrian Hotel

The Cambrian Hotel در Adelboden به عنوان یکی از ۲۰ هتل و چشمه برتر سوئد شناخته شده و دارای استخری فوق العاده بر فراز کوههای آلپ بوده و همواره در آن به روی مسافران باز است. قیمت آن برای هر اتاق دو نفره از شبی ۲۱۶ دلار شروع می شود.

6. استخر Infinity در Hotel Caruso

این عمارت بازسازی شده در ایتالیا که متعلق به قرن ۱۱ میلادی است همچون ایوانی بر روی دریای مدیترانه قرار دارد. در این استخر بزرگ بیضوی شکل نمای ۱۸۰ درجه ای از کوه ها و دریا دیده می شود. ولی بهترین ویژگی آن اینست که هر وقت بخواهید می توانید از مستخدمان بخواهید تا iPod تان یا یک نوشیدنی لذت بخش برای شما بیاورند.

7. استخر آب دریایی The San Alfonso del Mar

یک استراحتگاه مجلل در Algarrobo واقع در کشور شیلی مدعی است که بزرگترین استخر دنیا را دارد. استخری از یک کیلومتر آب دریای بکر که در طول یک ساحل اختصاصی با شن های سفید گسترده شده را تصور کنید. اگر قرار باشد در این هتل بمانید دغدغه اصلی چند روز آینده تان این خواهد بود ” آیا باید سراغ امواج اقیانوس بروم یا در این استخر عظیم استراحت کنم؟ ”

8. استخر Crocosaurus Cove

آیا طرفدار پر و پا قرص آدرنالین هستید؟ اگر جوابتان بله هست پس عاشق پریدن داخل این استخر پر از کروکودیل در Darwin واقع در کشور استرالیا خواهید شد. بیشتر از ۲۰۰ گونه کروکودیل های آب شور که به بزرگی ۵ متر می رسند وجود دارند. می توانید ۱۲ بار داخل یک قفس حفاظت شده از ۹:۳۰ صبح تا ۵ بعدازظهر در ازای هر نفر ۱۶۰ دلار یا ۲۴۰ دلار اگر می خواهید دوست نترستان را هم با خودتان ببرید، بپرید.

9. استخر Infinity در One&Only Reethi Rah

10 استخر شگفت انگیز جهان : در واقع استخری داخل استخری دیگر است که در اقیانوس و یکی از بهترین هتل های آبگرم جهان در مالدیو واقع شده است. هرچند اجاره یک ویلای خصوصی منظره دار برای شما شبی ۲۲۵۰ دلار آب می خورد.

10. استخر Nemo 33

می توانید عمیق ترین استخر جهان طبق کتاب رکوردهای گینس را در بروکسل بلژیک بیابید. مخصوص شیرجه زن ها طراحی شده و تمام سال باز است.

می توانید اولین درس شیرجه زنی خود را با ۶۱ یورو بیاموزید یا اگر قبلاً مدرکی گرفته اید و نیاز به کمی تمرین بیشتر دارید برای هر شیرجه ۲۸ یورو بپردازید. بعد از این هم می توانید از چند غذای تایلندی خوشمزه در رستوران محلی اش لذت ببرید.


مطالب پیشنهادی : 

معرفی 5 جنگل خیره کننده (بخش اول )

ترسناک ترین اتاق فرار های جهان

همجنس گرایی در کارتون ها