5 کشور که زیباترین مردمان جهان را دارند : دنیا خیلی بزرگ است و آدم‌های زیادی را در خود جای داده است. هم‌ چنین 6 سلبریتی را مشخص کرده‌ایم که به خوبی سطح جذابیت کشورشان را نشان می‌دهند.

1. فیلیپین

کشورهایی که زیباترین مردمان جهان را دارند

کشور هایی که زیباترین کشور های جهان را دارند: فیلیپین کشور زیبایی است که در جنوب شرق آسیا واقع است . به خاطر جزایر خیره‌کننده، مهمان‌نوازی زیاد، و البته مردم زیبایش شناخته می‌شود. فیلیپین دومین کشوری است که بیش‌ترین پیروزی را در چهار رقابت بزرگ و بین‌المللی ملکه‌ی زیبایی به دست آورده است. زنان فیلیپنی نه تنها زیبا، بلکه خوش‌رو، خانواده‌ مدار و مهربان هستند و بیش‌ترشان ارزش‌های خوبی دارند. فیلیپین کشوری تماشایی با مردمی تماشایی‌تر است. برخی از شناخته شده‌ترین زیبارویان فیلیپینی شامل ونسا هاجنز، دیو باتیستا، نیکول شرزینگر و نیکول گیل اندرسون هستند.

2. ترکیه

کشورهایی که زیباترین مردمان جهان را دارند

ترکیه کشوری است که شرق اروپا را به غرب آسیا متصل می‌کند. فرهنگ ترکیه، که با امپراطوری‌های یونانی، پارسی، رومی و عثمانی پیوند خورده است، مملو از وقایع تاریخی تلخ و شیرین است. این کشور در سال‌های اخیر از مقاصد گردشگری محبوب بوده است، به خصوص شهرهایی چون استانبول که برخی از زیباترین آثار معماری جهان را در خود جای داده است. شاید خیلی‌ها استانبول را به خاطر مناظر زیبایش انتخاب کنند، اما بیش‌تر به خاطر مردم جذابی است که در خیابان‌های این شهر رفت و آمد می‌کنند.

3. لبنان

کشورهایی که زیباترین مردمان جهان را دارند

کشورهایی که زیباترین مردمان جهان را دارند : لبنان، کشور دیگری است که به خاطر زیبارویان چشم و ابرو مشکی معروف است. لبنان کشوری با تاریخ غنی است و سواحل دیدنی، خوراکی‌هایی لذیذ و مردم زیبایش شما را ساعت‌ها غرق تماشا می‌سازد. لبنان را باید دید. شهر بیروت به خاطر سبک زندگی تجملی و تفریحات شبانه‌ی افراطی معروف است، مردم لبنان جوری شب‌ها جشن می‌گیرند انگار فردا دنیا به آخر می‌رسد! مردم زیبای این کشور طیفی از موهای تیره و چشم‌های روشن تا موهای روشن و چشم‌های تیره دارند، ژن لبنانی‌ها چیزی دارد که آن‌ها را زیبا می‌سازد.

4. اسپانیا

کشورهایی که زیباترین مردمان جهان را دارند : با داشتن سلبریتی‌هایی مانند انریکه ایگلسیاس، پنه‌لوپه کروز، و خاویر باردم، تعجبی ندارد که اسپانیا مردمی زیبا داشته باشد و در فهرست زیباترین مردم جهان جای بگیرد. اگر تا به حال از اسپانیا بازدید کرده باشید، حتما وقتی در خیابان قدم می‌زدید با خودتان گفته‌اید ”وای، مردم این‌جا خیلی خوش قیافه هستند“. مردان و زنان فوق‌العاده جذابی در خیابان‌های رویایی اسپانیا قدم می‌زنند، در کافه‌ها نشسته‌اند یا در مغازه‌های اطراف کار می‌کنند. لازم به ذکر نیست که تفریحات شبانه‌ی هیجان‌انگیز آن‌ها فرصت‌های زیادی برای خلق یک شب فراموش‌نشدنی در اختیارتان قرار می‌دهد.

5. ایتالیا

ایتالیا هم مانند اسپانیا از آن جاهایی است که هر چیزی در اطراف شما، از جمله آدم‌ها، نفس را در سینه‌تان حبس می‌کند. ایتالیایی‌ها به خاطر زیبایی و جذابیت فراوان‌شان معروفند، و به همین دلیل بیش‌تر احتمال دارد دل‌تان را بشکنند! فرهنگ ایتالیا به خاطر تاریخ عمیق و خوراکی‌های لذیذ، مورداحترام‌ترین فرهنگ دنیا است. یک چیز مسلم است، اگر می‌خواهید عاشق شوید به ایتالیا سفر کنید. هر کسی که تا به حال از خیابان‌های ایتالیا گذشته است همین را به شما می‌گوید، این‌که هرکسی و هر چیزی در ایتالیا زیبا است.


مطالب پیشنهادی : 

ارتودنسی ثابت و متحرک

مونوریل چیست ؟

آموزش پرواز با پاراگلایدر