دندان‌های سفید و زیبا اعتماد به نفس شما را چندین برابر می‌کنند. هر وقت جلو آینه می‌ایستید احساس می‌کنید زیباتر هستید و لبخندی زیبا و دلربا دارید. این معجزه‌ی دندان‌های زیباست. انسان‌های زیبا و موفق دندان‌های زیبا و سالم دارند. شما لیاقت داشتن دندان‌های زیبا و سالم را دارید. اما چگونه می‌توانید چنین دندان‌هایی داشته باشید؟

راز اول

اجازه بدهید حین خواب خمیردندان فلورایدی روی دندان شما بماند.

همیشه دندان های خود را دورانی مسواک کنید. این کار مانع آسیب لثه و مینای دندان می شود.

همیشه از مسواک با برس نرم استفاده کنید.

هرگز نخ دندان کشیدن را فراموش نکنید.

نوشیدن زیاد آب به صورت روزانه را فراموش نکنید.

4 راز سفیدی دندان
4 راز سفیدی دندان

راز دوم

خاک رس و لیموترش به‌جای سفیدکننده‌های شیمایی: لیموترش، خاک رس و جوش‌شیرین به مرواریدی شدن و زیبایی دندان‌هایتان کمک می‌کنند. پس هر چند وقت یکبار از این روش خانگی استفاده کنید.

قرقره کردن پراکسید هیدروژن: با خمیردندان معمولی مسواک بزنید. ۱/۲ فنجان آب را با ۲ قاشق غذاخوری از پر اکسید هیدروژن مخلوط‌کنید و در دهان خود برای ۱ دقیقه قرقره کنید. مسواک بزنید و دهانتان را با آب بشویید. هرروز این کار را تکرار کنید تا زمانی که دندان‌هایتان روشن و زیبا شود.

راز زیبایی دندان با ساییدن پوست موز روی دندان: به‌آرامی یک قطعه کوچک از داخل پوست موز را برای دو دقیقه روی دندان‌های خود بمالید و سپس بشویید.

راز سوم

4 راز سفیدی دندان
4 راز سفیدی دندان

راز زیبایی دندان‌های سلبریتی‌ها هم استفاده از یک فرایند خاص به نام لمینت دندان است. لمینت دندان یک پوسته‌ی سرامیکی یا کامپوزیتی با طول عمر بالا است. که متناسب با دندان هر کس طراحی می‌شود و روی آن کار گذاشته می‌شود تا این دندان‌ها سفید و صاف و بدون هیچگونه برآمدگی و یا فرورفتگی باشند. لکه‌های دندانی به طور کامل از بین می‌روند. دندان‌ها مرتب می‌شوند و بهترین نتیجه را از آن‌ها خواهید گرفت.

راز چهارم

مهارت و تجربه دندانپزشک را در نظر بگیرید. سابقه علمی و پژوهشی دندانپزشک و خوش نام بودن او نیز می تواند معیار مناسبی برای انتخاب دنداپزشک خوب باشد.

4 راز سفیدی دندان
4 راز سفیدی دندان

مطالب پیشنهادی:

تاثیر بیماری دندان در حاملگی

درمان کرم خوردگی دندان

درمان قطعی دندان درد

روش سفید کردن دندان