ست کردن آرایش با لنز رنگی

دانستن این که چه رنگ لنزی با نحوه ست کردن آرایش با لنز رنگی متناسب است بسیار مهم‌ می باشد. بسیاری از بانوانی که از لنزهای تماسی استفاده می کنند با این مشکل آشنا هستند. به خصوص هنگامی که قصد دارند چشم های خود را آرایش کنند. در زمان آرایش چشم باید نکات زیادی مثل مشکل چشم ها، کادر دوربین، نوع ژست و … در نظر گرفته شود. چرا که ممکن است با آرایشی نامتناسب چشم شما بسیار کوچک یا بسیار بزرگ به نظر برسد.

استفاده از مواد آرایشی مناسب با لنز چشم

نحوه ست کردن آرایش با لنز رنگی
نحوه ست کردن آرایش با لنز رنگی

سعی کنید از محصولاتی استفاده کنید که برای لنزهای تماسی مناسب باشد. به دنبال محصولات آرایشی باشید که توسط پزشکان یا چشم پزشکان تائید شده باشند. تا آزمایش خود را برای لنز های تماسی پس داده باشند. این نوع لوازم آرایشی باید برای لنز و چشمان حساس ایمن باشند. باید در هنگام آرایش با دقت تمام کار را انجام دهید. از خط چشم و ریمل به آرامی استفاده کنید تا لنز حرکت نکند.در هنگام استفاده از خط چشم مراقب باشید. دکتر سوزان رزنیک متخصص متخصص چشم از نیویورک در این باره می گوید زمانی که از لاینر استفاده می شود باید از نفوذ خط چشم به داخل چشم خود داری شود.

محصولات با بیس روغنی ممنوع!

از محصولات با بیس روغنی استفاده نکنید. از محصولات بدون روغن برای اطراف چشم خود استفاده نمایید. زمان ریمل زدن خیلی ریمل را به چشم خود نزدیک نکنید.  از استفاده مژه های مصنوعی زمان پوشیدن لنز خود داری نمایید. وقتی که چشم های شما متورم، قرمز یا عفونی است اصلا از لنز استفاده نکنید.‌ اگر آلرژی چشم دارید از لنز های یک بار مصرف استفاده کنید.
از کرم پودرهایی با پایه آب استفاده کنید. زمانی که شما از کرم ها برای پوستتان استفاده می کنید می تواند برای چشم شما تحریک کننده باشد. پس از کرم پودر های مایع هایپولرژنیک استفاده نمایید. اگر از پودر های فشرده به جای پودر های نرم تر استفاده می کنید سعی کنید چشم های خود را بسته نگه دارید.

حفظ هارمونی لنز و آرایش

نحوه ست کردن آرایش با لنز رنگی
نحوه ست کردن آرایش با لنز رنگی

سعی کنید برای اصلاح هارمونی از رنگی استفاده کنید که متناسب با رنگ لنز سبز شما باشد. سعی کنید برای لنز سبز از ریمل مخملی استفاده کنید. چرا که رنگ مشکی و سبز جذابیت بسیار زیادی دارن. برای خط چشم سعی کنید خط چشمی باریک و ظریف پشت پلک خود بکشید و تا انتهای چشم ها ادامه دهید. اگر از لنز مشکی استفاده می کنید، سایه های با رنگ کرم، بژ و شکلاتی استفاده کنید.
این رنگ چشم همراه با رنگ های سایه خاص جذابیت بسیاری به چهره شما خواهند داد.

آرایش با لنزهای آبی

اگر از لنز های آبی رنگ استفاده می کنید و تمایل دارید چشم های شما بیشتر دیده شود، رنگ سایه ای مناسب با رنگ چشم انتخاب کنید. رنگ های آبی و سبز خیلی به هارمونی چشم شما کمک می کنند.  برای چشمان آبی ارایشی ساده و کم رنگ چشم شما را بیشتر نشان می دهد و زیبایی شما را چند برابر خواهد کرد. اگر از رنگ لنز های قهوه ای استفاده می کنید، می توانید هر تنالیته رنگی را برای زیبایی و ارایش چشم خود استفاده نمایید.
شما با این‌ رنگ لنز هم ‌می توانید از سایه روشن و هم از سایه تیره استفاده کنید. رنگ های برنز، مسی، بنفش یا ارغوانی به چشمان شما زیبایی می بخشد. از خط چشم قهوه ای به جای رنگ مشکی استفاده کنید. حالا باید بدانیم از چه رژ لبی استفاده کنیم. چرا که انتخاب رنگ رژ لب برای زیبایی خیلی تاثیر دارد. برای رنگ لنز ابی بهتر است از رنگ های بنفش، قهوه ای و نارنجی در تناژ های مختلف استفاده شود.

نحوه ست کردن آرایش با لنز رنگی
نحوه ست کردن آرایش با لنز رنگی