ناپدید شدن گوش دختری بعد جراحی: ماجراهای عجیب و غریب در دنیا کم نیستند و دسترسی به فضای مجازی ما را در هرجای دنیا که باشیم از آنها باخبر می کند. ماجرایی که امروز در این بخش میخوانید اتفاق متفاوتی است که برای یک زن چینی بعد از جراحی زیبایی بینی اش افتاده است. زنی که بعد عمل بینی متوجه تغییر در گوشش شده است و شکایت او از بیمارستان این ماجرا را رسانه ای کرده است.

ماجرای ناپدید شدن گوش دختر جوان

ناپدید شدن گوش دختری بعد جراحی
ناپدید شدن گوش دختری بعد جراحی

یک زن 31 ساله چینی که اخیراً در بیمارستانی در “چنگدو” تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته بود. با دیدن ناپدید شدن تکه ای از غضروف گوشش شوکه شد و به پزشک جراح زیبایی بینی اش مراجعه کرد.

این زن که نامش “ژائو” است. اوایل سپتامبر در بیمارستان Angel Wing در چنگدو برای بار دوم عمل زیبایی بینی انجام داد و روز بعد جراحی با خوشحالی به خانه رفت. اما چند روز بعد وقتی برطبق عادت هر روزش مقابل آینه در حال بررسی بینی جدیدش بود متوجه شد که تغییری در گوشش رخ داده است.

دقیق تر که نگاه کرد متوجه شد بخشی از غضروف گوشش نیست و به قول خودش ناپدید شده و به جای آن یک ردیف نخ بخیه ظاهر شده است. او که به شدت عصبانی بود برای شکایت از وضعیت به بیمارستان مراجعه کرد و بحث او با پرسنل به حدی رسید که حراست مجبور به دخالت شدند. اما در نهایت ” ژائو ” به نتیجه نرسید.

گوش زن جوان پس از عمل بینی ناپدید شد!

ناپدید شدن گوش دختری بعد جراحی
ناپدید شدن گوش دختری بعد جراحی

از بین رفتن گوش در عمل جراحی بینی

” ژائو ” در مصاحبه ی خود گفت: پنج سال پیش جراحی پلاستیک بینی انجام داده بودم اما به دلیل نارضایتی از نتیجه ی آن تصمیم به تکرار این عمل گرفتم. همه چیز خوب پیش رفت و بعد از جراحی از همه چیز راضی بودم. اما چهار روز بعد از عمل وقتی مقابل آینه بودم متوجه شدم که بخشی از گوشم نیست.

به بیمارستان مراجعه کردم اما پاسخ درستی نگرفتم. دستیار جراح بینی ام گفت که خودم در برگه ای که به عنوان رضایت نامه پیش از عمل امضا کرده بودم این مورد را پذیرفته ام که برای جراحی زیبایی بینی اگر نیاز شد از غضروف گوشم استفاده کنند در صورتیکه من از این مورد هیچ اطلاعی نداشتم.

وقتی برگه ای را که امضا کرده بودم دیدم متوجه شدم که همه چیز درست است و من بدون مطالعه ی دقیق رضایتنامه ای را امضا کرده بودم که در آن خودم اجازه ی برداشتن بخشی از غضروف گوشم را به جراح میدادم.  برای همین حق هیچ شکایتی را ندارم.

این خانم چینی پیش از اطلاع از این بند از رضایتنامه از بیمارستان و جراح خود شکایت کرده و طلب پرداخت خسارت کرده بود. اما بعد از اطلاع از جزئیات رضایتنامه ای که پیش از عمل بینی امضا کرده بود متوجه شد که شکایت او فایده ای نخواهد داشت.

ناپدید شدن گوش دختری بعد جراحی
ناپدید شدن گوش دختری بعد جراحی

مطالب پیشنهادی:

عجیب ترین مراسم های خاکسپاری در جهان

5 ورزش عجیب و غریب در دنیا

خرید های عجیب سلبریتی های هالیوود

عجیب ترین جاذبه های طبیعی دنیا