مکان های دیدنی کیش آنقدر متعدند که هر بار زیبایی جدیدی را برای به رخ کشیدن دارند. جزیره ی کیش که مانند نگینی بر انگشتر خلیج فارس خود نمایی می کند هر ساله با وجود دیدنی های کیش و جاهای تفریحی کیش که بسیار متنوع اند، پاسخگوی گردشگران بسیاری است.

پارک دلفین

 کیش
کیش

یکی از پرطرفدار ترین مکان های دیدنی پارک دلفین است که شامل بخش های مختلفی از جمله پارک دلفین، آمفی تئاتر،باغ پرندگان و گونه های جانوری مختلفی می باشد. در دلفیناریوم این پارک می توانید نمایش و رقص و همچنین نقاشی کشیدن دلفین های آموزش دیده را ببینید. و همچنین میتوانید با پرداخت هزینه برای دقایقی با آن ها شنا کرده و عکس یادگاری بگیرید.

شهرحریره

 کیش
کیش

شهر باستانی حریره با قدمت 800 ساله از توابع شهرستان بندرلنگه است. وسعت این شهر باستانی 120 هکتار است. بقایایی که در ساحل شمال جزیره دیده‌شده است متعلق به دوره ساسانیان و اوایل دوره اسلامی است. در فضای این شهر تاریخی، مسجد، قنات‌ها، حمام و خانه اعیانی درنتیجه جستجوهای باستان‌شناسی کشف‌شده است.

هتل ترنج

 کیش
کیش

هتل ترنج به دلیل ساخته شدن بر روی دریا و واحد های کف شیشه ای یکی از عجیب ترین هتل های ایران است. اگر می خواهید در سفر به کیش وقتتان را سرشار از آرامش و همراه با منظره ی دریا و غروب خورشید سپری کنید این هتل یکی از بهترین گزینه های شماست. هتل ترنج کیش در یکی از بکر ترین سواحل کیش واقع شده است که شما را از هر گونه شلوغی شهر دور می کند.

کشتی یونانی

 کیش
کیش

کشتی یونانی که توسط ویلیام همیلتون در بندر گلاسکو در اسکاتلند ساخته‌ شده است در سال 1345 در ساحل کیش در روستای باغو گیر کرد. این کشتی که وزن آن بیش از 7 هزار تن و دارای طول 136 متری است نماد جزیره کیش است. و بانام‌های ” کولا اف “، ” نچرالیست “، ” امپایر ترومپت “، ” کوروش پارسی ” و ” همدان ” شناخته می‌شود.

جزیره هِندُرابی

 کیش
کیش

جزیره ی هندرابی در میان دو جزیره قرار دارد . که بسیار آرام و مکان مناسبی برای غواصی است. مساحت این جزیره تقریباً 23 کیلومتر است. درهندرابی، علاوه بر گونه‌های مختلف از آبزیان، آثاری از خرابه‌های قریه‌ای (الدورات، الصراه) دیده می‌شود. در توسعه جزیره هندرابی هتل‌های چادری، فرودگاه و بندرگاه در نظر گرفته‌شده است.

اسکله تفریحی

 کیش
کیش

این اسکله به خاطر داشتن عرشه‌ های چوبی بسیار زیبا با طول 437 متر، همیشه مکان مناسبی برای عاشقان به حرفه عکاسی، دوستداران ورزش و عاشقان آب‌های نیلگون خلیج همیشه فارس بوده است . و از ان به عنوان یکی از بهترین مکان ها ی تفریحی کیش در خاطراتشان از آن یاد می‌کنند. در بازدید از اسکله تفریحی جزیره کیش می‌توانید از سینما 4 بعدی، بولینگ مریم در کنار کافه و رستوران‌های آن نهایت لذت را ببرید.


مطالب پیشنهادی :

طریقه ماساژ بینی بعد از عمل زیبایی

رژیم 16:8 چیست و چطور باعث لاغری می شود؟