معرفی بهترین شهربازی های دنیا : برخی از شهربازی‌ها به خاطر طراحی، امکانات و استانداردها، جزو بهترین شهربازی‌های دنیا شناخته می‌شوند. اگر شما هم عاشق شور و هیجان شهربازی هستید این مقاله را دنبال کنید تا با برترین و بزرگترین شهربازی دنیا آشنا شوید.

1. استودیوی یونیورسال، جزیره سنتوسا، سنگاپور- دنیایی از ماجرا

انجمن جهانی اقامتگاه ها و پارک ها، این پارک را «یکی از بهترین شهربازی ها در آسیا» نامگذاری کرده است . چرا که ۲۴ جاذبه در ۷ حوزه شامل هالیوود، نیویورک، شهر داستان های علمی تخیلی، سرزمین خیلی خیلی دور، ماداگاسکار، دنیای گم‌شده و مصر باستان در آن قرار گرفته است. فهرست با ارزشی از کهکشان جنگ ستارگان، شکارچی گنج، چرخ و فلک کوچولوها، پرواز در اطراف جنگل، صخره نوردی و ماجراهای ۴ بعدی شرک ، نقطه عطفی بر فراز سفر فراموش نشدنی به رویاهای جالب است.

2. استودیوی هالیوود دیزنی، اورلاندو، فلوریدا- پادشاه هیجان

این شهربازی مخصوص فیلم های کلاسیک هالیوود که از دهه ۳۰ تا ۴۰ میلادی منبع الهام بوده، پادشاه ماجراجویی با احساسات واقعی است. ۶ حوزه بلوار هالیوود، دریاچه ی اکو، خیابان های آمریکا، استودیوی انیمیشن کورت یارد و پیکسار، تجربه هایی دیدنی و خارق العاده هستند. نمایش های مهیج صحنه ای، تورهای خصوصی شگفت انگیز، چشم اندازی از پادشاه جادو، پرواز فضایی سه بعدی شبیه سازی شده، جاذبه های موضوعی داستان اسباب بازی،  رقابت در بزرگراه های تاریک در مسیری چسبناک تا آلات موسیقی سنگی رستوران های هوایی شگفت انگیز و تجربه خوردن شامی هیجان آور در این رستوران ها، بی‌تردید این پارک را به یکی از بهترین شهربازی ها برای خانواده ها تبدیل کرده است.

3. دیزنی لند، پاریس، فرانسه – اقامتگاه تفریحی

معرفی بهترین شهربازی های دنیا : جاذبه های کلاسیک، نمایش های رقص نور سرگرم کننده و فراموش نشدنی و آتش بازی، موضوعاتی باورنکردنی شامل کوهستان بزرگ رعد، دزدان دریایی کارائیب، منفجرکننده های کهکشانی باز لایت یر، و “این یک دنیای کوچک است”، تنها بخشی از عناصر خارق العاده بی شماری هستند که نباید هنگام وارد شدن به پربازدیدترین شهربازی در تمام اروپا، یعنی دیزنی لند پاریس، فراموش شوند.

4. پارک اروپا، آلمان – سرزمین داستان های جن و پری

نشریه ساندی تایمز بریتانیا این پارک را به عنوان بهترین شهربازی برای کودکان و خانواده ها در اروپا برگزیده است. پارک اروپا، قصر داستان های جن و پری است. که شما را به سفری واقعی از جهان و هر پدیده ای که در میان آن قرار گرفته می برد.

این پارک که نمایش دهنده ی ۱۲ کشور اروپایی است، در زمینی به مساحت ۲۰۰ هکتار (۸۰۹ هزار و ۴۰۰ متر) احداث شده و همه چیز از هنر، فرهنگ، سبک زندگی و معماری را به شکلی صحیح بازسازی کرده و شبیه ساز معجزه های خارق العاده است.

سوار شدن بر ترن هوایی در میان خانه های شکارچیان و سرزمین پریان، ماجراجویی در میان دیوها، دزدان دریایی و آدم خوارها، سرسره های وحشی آب ، نمایش حیوانات، خیمه شب بازی، نمایش لیزری موسیقی، رژه ها و سیرک ها به همراه غذا و نوشیدنی های مناسب، این پارک را به مکانی برای یک خوش گذرانی واقعی تبدیل کرده است.

5. بندر اونتورا، اسپانیا – ماجراجویی های کارائیب

بندر اونتورا یکی از بارزترین شهربازی های اروپاست که در قلب کاستا دورادا جای گرفته است. این پارک موضوعی،  ارتباط مجذوب کننده ای است که شما باید درحین کشف تمام دنیای سرگرمی، آسودگی و خوراکی تجربه کنید. این حوزه ها براساس تمدن تاریخی و خیابان سسمی به همراه شگفتی هایی شامل پادشاه خاجونای شگفت انگیز و مرتفع ترین سرسره ها در اروپا، بازدید از پارک را به سفری ارزشمند برای خانواده و دوستان تبدیل کرده است.


مطالب پیشنهادی : 

از خواندن نماز غفیله غفلت نکنید!

راه کارهای طبیعی صاف کردن مو

8 ایده برای ساخت صابون در خانه