معرفی بهترین برند های لوازم آرایشی: محصولات زیبایی حس اعتماد به نفس را در افراد بالا می برد و موجب می شود که آنها در تمام مدت حضور در اجتماع احساس زیبایی و جذاب بودن داشته باشند. اما برخی از مواد آرایشی نامرغوب سبب آسیب به پوست و از بین رفتن زیبایی می شود. بنابراین اینکه چه لوازم آرایشی انتخاب کنیم بسیار پراهمیت است. محصولات زیبایی باید حاوی مواد طبیعی نیز باشند و برای پوست شما مناسب باشند.

شماره 10: Clinique

لوازم آرایشی

برند کلینیک برندی استثنایی در سرتاسر جهان است که برای هر منطقه جغرافیایی محصولات مناسب با پوست مردم آن منطقه ارائه می دهد. محصولات این برند هیچ گونه حساسیتی در پوست ایجاد نمی کنند و از این رو توصیه بسیاری از متخصصان پوست این برند است. این برند شهرت خود را در میان لوازم ارایشی تمامی ملکه ها دارا می باشد.

شماره 9: MAC

لوازم آرایشی

برند مک برندی است که تحسین تمامی افراد را برانگیخته و موجب رضایت تمامی علایق و سلیقه ها شده است. این برند در میان افراد مشهور نیز بسیار پرطرفدار است و دارای طیفی اختصاصی از محصولات زیبایی است. این محصولات کیفیت بالایی دارند و تولیدات آن نیازهای تمامی زنان را تامین نموده است.

شماره 8: Maybelline

لوازم آرایشی

یکی از محصولاتی که موجب زیبایی خیره کننده زنان می شود مارک مایبیلین است. که می توان در آخرین لحظه از آنها استفاده کرده و از منزل خارج شد. برند مایبیلین در میان انواع مختلف مردم شهرت بسیاری دارد و برندی در حال شکوفایی می باشد.

شماره 7: Urban Decay

لوازم آرایشی

یکی از بهترین برندها در سراسر دنیا اربان دیکی است که در سال 1996 تاسیس گردیده است. محصولات این برند از تنوع زیادی برخوردارند و در مدت کوتاهی توانسته اند شهرت زیادی را به دست بیاورند و چشم ها را به خود خیره سازند.

شماره 6: Oriflame

لوازم آرایشی

یکی از برترین شرکت ها در زمینه معرفی بهترین برند های لوازم آرایشی،شرکت اوریفلیم است که در سال 1967 توسط دو برادر سوئدی بنیان گذاری شد. اوریفلیم شهرت زیادی را در بین برندهای آرایشی دارد و همانند اربان دیکی سهم بسیار بزرگی را از بازار لوازم ارایشی به خود اختصاص داده است. این شرکت مقداری از در آمد امور خیریه می کند.

شماره 5: Cover Girl

لوازم آرایشی

یکی از مشهورترین برندها در سرتاسر جهان برند لوازم آرایشی آمریکایی کاور گرل است که موفقیت خود را علاوه بر کیفیت محصولاتش مدیون تبلیغات چهره های مشهوری مانند کریستی برینکلی و تیرا بانکس است. این برند آرایشی در بین افراد مشهور طرفداران زیادی دارد.

شماره 4: Avon

یکی از بهترین محصولات ارایشی می تواند لوازم آرایشی تولیدی آون است که در بازار فروش مقام دوم را بخه خود اختصاص داده و در بیش 140 کشور جهان فروش بسیار سریعی دارد. شهرت این شرکت تولید کننده لوازم آرایشی از استراتژی فروش خانه به خانه می باشد.

شماره 3: Revlon

قدیمی ترین و مورد اعتمادترین برند در لوازم ارایشی مارک رولون است. که انواع رژ لب و وسایل مراقبتی از لب معروفی دارد و به همین خاطر مورد توجه زنان جوان قرار گرفته است. یکی دیگر از محصولات پرطرفدار لورن کرم ها و محصولات مراقبت از پوست آن است که شهرت این شرکت را به حداکثر رسانده است.

شماره 2: Etude

از جدیدترین و جوانترین برندها در دنیا برند اتود می باشد. که محصولات متنوع آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند. به همین علت در کوتاه مدت توانسته اند نظر مشتریان را به خود جلب نمایند . این برند محصول کشور کره جنوبی مجموعه رنگی متنوع بزرگی را ارائه کرده است. که پیشرفت قابل توجهی را در دنیای مد و زیبایی به دست آورده است.

شماره 1: L’Oreal Group

لوریل گروپ بهترین برند در صنعت لوازم آرایشی لوریل گروپ است که دارای تنوع محصولی بیش از 500 عنوان است . این شرکت ابتدا به تولید رنگ مو پرداخت، سپس به تولید محصولات مراقبت از پوست، مراقبت از مو، عطرهای متنوع و … پرداخت.


مطالب پیشنهادی :

یک ارایشگاه خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد ؟

فرق کانتور و کانسیلر چیست؟

نحوه ست کردن آرایش با لنز رنگی