برای معرفی بازار عبدل آباد در ادامه مطلب با ما همراه باشید. منطقه عبدل آباد تهران یکی از قدیمی ترین محلات تهران با حداقل 70 سال قدمت می باشد. عبدل آباد در منطقه 19 تهران و یکی از محلات جنوب شهر می باشد که به داشتن تراکم بالای جمعیت و بافت های قدیمی و فرسوده شهرت دارد.

بازار عبدل آباد تهران

با گسترش و توسعه این منطقه که با تاسیس کارگاه های صنعتی و مهاجرت بالا از شهر های هم جوار شروع شده بود منطقه عبدل آباد به تدریج وسیع تر گشته و جزء مناطق جنوب غربی تهران شد. با یکپارچه سازی بافت های پراکنده و توسعه امکانات شهری و ساخت بزرگراه های درون شهری و همچنین تغییر کاربری اراضی کشاورزی، منطقه عبدل آباد هم اکنون یکی از پر تراکم ترین مناطق پایتخت محسوب می گردد.

بازار عبدل آباد تهران از جمله بازار های قدیمی و معتبر پوشاک، پارچه، لوازم خانگی و مبلمان می باشد. که دارای ویژگی های خاص و امتیاز های ویژه ای می باشد. از جمله فروش عمده و تک لباس و پارچه، مترو داخل شهری، قیمت های ارزان و اجناس شیک و مد روز و خریداری لوازم خانگی و مبلمان به قیمت تولیدی می باشد.

بازار پارچه عبدل آباد

معرفی بازار عبدل آباد
معرفی بازار عبدل آباد

بازار پارچه عبدل آباد از قدیمی ترین و معروف ترین بازار های تهران می باشد. که یکی از ویژگی های بازار عبدل آباد فروش پارچه های متنوع و زیبا و مد روز می باشد. تنوع نقش و طرح و رنگ بندی های پارچه ها به حدی است که فرصت نمی کنید تمامی آنها را از نظر بگذرانید.

فروش پارچه در بازار عبدل آباد تهران با سایر بازار ها متفاوت می باشد. چرا که پارچه ها به صورت متری، تکه ای و کیلویی فروخته می شوند. به همین علت برای کسانی که به صورت عمده خرید می کنند انتخابی مناسب، ارزان و با صرفه می باشد. چرا که تمامی پارچه ها با قیمتی 10 تا 20 درصدی کمتر از بازارهای دیگر به فروش می رسند.

انواع پارچه در رنگ ها و جنس های مختلف ساتن، گیپور، حریر، نخی، پنبه ای، ریون، تترون، چیت، چادری و متقال در بازار عبدل آباد یافت می شود. فروش پارچه پرده ای از دیگر ویژگی های بازار عبدل آباد می باشد که می شود. به جرات عنوان کرد که یکی از بورس های خرید پرده و مرکز فروش پارچه های پرده ای مرغوب و ارزان است. بازار عبدل آباد تهران شامل مغازه ها و پرده سراهای بسیاری است که نیاز مشتریانی که از سرتاسر کشور مراجعه می نمایند را نیز رفع می نماید.

ساعت کاری بازار پارچه عبدل آباد از صبح زود آغاز و تا ساعاتی از شب نیز ادامه دارد. نکته مهم اینکه بازار عبدل آباد تهران در روزهای تعطیل هم باز بوده و مشغول به فعالیت می باشد و خدماتی از قبیل دوخت، تعمیرات پوشاک، پرده، ابزار نصب پرده و تجهیزات خیاطی و … نیز به مشتریان ارائه می شود.

خرید لباس و پوشاک از بازار عبدل آباد

معرفی بازار عبدل آباد
معرفی بازار عبدل آباد

برای خرید عمده و ارزان پوشاک و لباس می توانید با گشت در بازار عبدل آباد جنس مورد نظر خود را بیابید. فروش لباس های زنانه، مردانه و بچگانه، کیف و کفش و … در طرح ها و نقش های مختلف و همچنین برند های گوناگون این بازار صورت می گیرد.

چطور به بازارعبدل آباد تهران برویم؟

بازار عبدل آباد در قسمت جنوبی شهر تهران قرار دارد. برای رفتن به بازار عبدل آباد باید به منطقه 19 واقع در شهرک شکوفه و خیابان احسانی مراجعه نمایید. آدرس دقیق بازار عبدل آباد تهران : بزرگراه نواب، بزرگراه جوانه، شهرک شکوفه و خیابان احسانی می باشد.

بازار مبل عبدل آباد تهران

معرفی بازار عبدل آباد
معرفی بازار عبدل آباد

بازار مبل عبدل آباد یکی دیگر از قسمت های بازار می باشد که در انواع مبل های زیبا و شیک و با قیمت ارزان تر از دیگر مناطق و مراکز خرید به فروش می رسد. در بازار مبل عبدل آباد می توانید مبل های چوبی، انواع مبل و صندلی اداری، مبلمان اداری، مبلمان استیل و … را مشاهده و خریداری نمایید.


مطالب پیشنهادی:

معرفی موزه های تهران

معرفی انواع دوچرخه ها

معرفی بلندترین برج های دنیا

تاریخچه ی اولین حمام در ایران

هتل های لوکس ایران