برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود فال روزانه (پنجشنبه 22 آبان 99) سایت فان را بخوانید.

متولدین فروردین ماه

زندگی عاشقانه شما سرشار از اتفاقات خوب و مثبت است. زندگی تان به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. به همان اندازه که کار می کنید، برای تفریح و سرگرمی و حال خوب نیز برنامه ریزی داشته باشید. برای افزایش فرهنگ و مطالعه فرزندانتان وقت صرف کنید. به تغذیه خود اهمیت دهید. از موسیقی مورد علاقه تان و خواندن کتاب عالی لذت ببرید. ایده های جدیدی دارید که باعث می شود در زمینه حرفه ای پیشرفت بسزایی کنید.

وسواس بیش از حد را کنار بگذارید زیرا باعث دلسردی و ناامیدی شما می شود. درک فوق العاده ای نسبت به همسرتان دارید که می تواند در امور زندگانی بسیار مثمر ثمر باشد. صحبت هایتان را قبل از هرچیز کنترل کنید و همه چیز را در نظر بگیرید. اگر مجرد هستید بیش از هر زمان دیگری نیاز به کمک اطرافیانتان دارید. برای ازدواج اصلاً عجله نکنید.

متولدین اردیبهشت ماه

ممکن است دچار یک رابطه یک طرفه شوید که بهتر است هر چه زودتر خود را از آن بیرون بکشید. زمان آن رسیده تا بین زندگی خانوادگی و حرفه ای خود تعادل برقرار کنید. درگیری های اخیر شما به زودی پایان خواهد یافت. زندگی روی خوش به شما نشان می دهد. احتمالاً یک نفر سعی دارد تا آرامش شما را به هم بریزد اما کینه ورزی را کنار بگذارید و به او فرصت دهید تا متوجه اشتباهش باشد. اجازه دخالت در زندگی شخصی تان را به هیچ کس ندهید. سازش داشته باشید و با اطرافیانتان کنار بیایید.

برخی از شما می خواهید ایده هایتان را به دیگران تحمیل کنید. در کار زیاده روی نکنید و برای مدتی به استراحت بگذرانید. از تلاش بیش از حد اجتناب کنید. مطمئن باشید خداوند پاسخ تلاش ها و پشتکار بی نظیر شما را خواهد داد. در عشق سخاوتمند باشید و آن را به اطرافیانتان ببخشید. از نعمت های خداوند شکرگزاری کنید. شما فرصت خوبی خواهید داشت تا دارایی هایتان را بیشتر کنید و از آنها برای سرمایه گذاری ها استفاده نمایید.

متولدین خرداد ماه

به تازگی از انرژی فوق العاده ای برخوردار هستید که باعث می شود حتی در سبک زندگی شما تغییرات ایجاد شود. این دقیقاً همان چیزی است که برای پیشبرد اهداف و موفقیت هایتان به آن نیاز دارید. با اطرافیانتان ارتباط بیشتری برقرار کنید. جزئیات و ریزه کاری ها را در نظر بگیرید و مطمئن باشید که به صلاح شما پیش خواهد رفت. درباره فرزندانتان نگران نباشید. آن ها زیر نظر داشته باشید و به خدا بسپارید.

دیدگاه خود را نسبت به اولویت بندی ها و برنامه ریزی ها در زندگی تغییر دهید. این روزها ناچاری تصمیم سختی را می گیرید که به نفع شما پیش خواهد رفت. زندگی زناشویی تان به بهترین شکل ممکن پیش می رود. خریدهای اساسی را انجام دهید و از هزینه های بی مورد اجتناب کنید. به تازگی گلوی شما حساس شده است که حتماً باید به پزشک مراجعه کنید. پرخوری نکنید و از غذاهای چرب و آلرژن ها دور بمانید.

فال روزانه (پنجشنبه 22 آبان 99)
فال روزانه (پنجشنبه 22 آبان 99)

متولدین تیر ماه

دوستانتان به کمک شما نیاز دارند. بزرگی کنید و اشتباهات اطرافیانتان را ببخشید و به آنها اجازه دهید تا درباره اشتباهشان فکر کنند. شما شایسته ستایش هستید به خودتان ببالید. اما اجازه ندهید که بیش از حد مغرور شوید. به فرزندانتان بگویید که چقدر عالی عمل کرده اند و به آنها افتخار می کنید. متحمل هزینه هایی می شوید که برای آنها به کمک اطرافیانتان نیاز دارید.

قبل از شروع هر کاری مزایا و معایب آن را در نظر بگیرید. اگر از بی خوابی رنج می برید از مصرف بیش از حد داروها خودداری کنید و سعی کنید آرام باشید و استراحت کنید. زمان خود را بیشتر به خانواده تان اختصاص دهید. شما قادر هستید از پس همه مشکلات بربیایید. زندگی به زودی پاداش تلاش های شما را خواهد داد.

متولدین مرداد ماه

فال روزانه (پنجشنبه 22 آبان 99): این مدت سخت کار کرده اید و نیاز دارید برای تجدید قوای خود کمی استراحت کنید و به خودتان برسید. اگر می توانید یکی دو روز را مرخصی بگیرید. مسافرت بروید یا زمانی را خارج از شهر بگذرانید. در اوقات فراغت خود به سرگرمی مورد علاقه تان بپردازید. کتابی بخوانید یا فیلم مورد علاقه تان را تماشا کنید. در این مدت هرکاری می توانید انجام دهید اما به فکر کار و حرفه خود نباشید. این استراحت لازمه سرحالی و شادابی شماست. به فکر سلامتی خود باشید و عادات غذایی سالمی را در سبک زندگی تان ایجاد کنید. شاید لازم باشد کمی دخل و خرج خود را بیشتر مدیریت کنید.

متولدین شهریور ماه

شما بیش از هر زمان دیگری در ذهن و بدن خود احساس انعطاف پذیری دارید. پس امروز یک روز عالی برای کشف یک تمرین بدنی جدید است، بنابراین می توانید پیلاتس یا یوگا را تمرین کنید. ذهنتان بسیار قوی است و این امکان را به شما می دهند تا به سرعت از کمترین مشکلات فارغ شوید. در زندگی خود کمی وسواس، لازم است امروز آن را کنار بگذارید و چیزهای جدید و متفاوت را در زندگی ادغام کنید.

امروز ممکن است با شخص جدیدی ملاقات کنید که می توانید به کمک او مشکلات مادی تان را حل کنید. وقت آن رسیده است تا خانواده و فرزندانتان را بیش از پیش درک کنید. در دستیابی به پروژه های حرفه ای خود خوش شانس خواهید بود. هر کاری را برای سلامت خود انجام دهید تا با افزایش سن دچار مشکل نشوید.

 متولدین مهر ماه

فال روزانه (پنجشنبه 22 آبان 99)
فال روزانه (پنجشنبه 22 آبان 99)

از فرصت های جدید برای تحقق امید و آرزوهایتان استفاده کنید. امروز وقت آن رسیده است تا امیدواری خود را افزایش دهید. با احساس امیدواری، انرژی خوبی را دریافت خواهید کرد. خودتان را باور کنید زیرا مستحق بهترین ها هستید. در بدترین شرایط نیز احساس امیدواری خوب است تا اهدافتان به ثمر برسند. به فکر سلامتی خود باشید و غذاهای سالمی را در رژیم غذایی خود اضافه کنید. از بزرگ ترهایتان غافل نشوید و به آن ها رسیدگی کنید. از تجربیات افراد حرفه ای نیز استفاده کنید.

 متولدین آبان ماه

شما می توانید در درگیری و چالش ها به فکر منافع خود باشید. امروز فرصت خوبی برای همکاری با دیگران و توافق با آنهاست. نگرش مخالف شما فقط همان چیزی است که شما برای استفاده بهینه از این روز غیرمعمول نیاز دارید. از هر تجربه جدید با دیگران لذت ببرید. مطمئناً نباید بیش از حد ترس داشته باشید تا مورد تمسخر دیگران قرار نگیرید. یک دوست خوب دارید که مشاوره های خوبی به شما می دهد، از صحبت های او بهره مند شوید. بیکار نمانید و وقت بیشتری را به مطالعه کتابهای خوب اختصاص دهید. زندگی زناشویی شما ممکن است کمی به مشکل برخورد که لازم است تحمل و درک خود را بالا ببرید.

 تولدین آذر ماه

فال روزانه (پنجشنبه 22 آبان 99): به تازگی درگیری بین شما و اطرافیانتان ایجاد شده است. که به زودی رفع و رجوع می شود. می توانید نفس راحتی بکشد و از دستاوردهای خود لذت ببرید. باید شکرگزار خداوند باشید. حسن نیت خود را نسبت به اطرافیانتان نشان دهید. آنها را دچار سوءتفاهم نکنید. حس شوخ طبعی خود را کنار نگذارید تا هم به خود و هم اطرافیان انرژی مثبت تزریق کنید. به زودی عمیقاً شیفته کسی می شوید که باید بیشتر درباره آن تحقیق کنید.

اطرافیان شما سعی می کنند که سرنوشتتان را تغییر دهند. زندگی تان کاملاً به صورت خوشایندی پیش می رود. در محل کار آماده باشد تا برخی از اصلاحات را انجام دهید و افزایش حقوق داشته باشید. به راحتی می توانید با همکارانتان رقابت کنید. اگر به یک دوست صمیمی پول قرض داده اید احتمالاً باید دور آن خط بکشید.

 متولدین دی ماه

رفتارهای خوبی که از پدر مادر خود یاد گرفته اید را در جامعه پیاده کنید. ایده هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. کسانی که با شما مخالف هستند را سرزنش نکنید و به آنها احترام بگذارید. سخاوتمند باشید و تا جایی که در توانتان است ببخشید. کسانی به شما فشار می آورند که رویه زندگیتان را تغییر دهید. اما اجازه دخالت در زندگی شخصی تان را به هیچ احدی ندهید. در وهله اول هر پیشنهادی را قبول نکنید و همه چیز را در نظر بگیرید.

زندگی عاشقانه شما بدون هیچ دردسری پر از عشق و زرق و برق خواهد شد. از خوش بینی بیش از حد در مورد دوستان جدیدتان خودداری کنید. برخی از آنها فقط به نفع خود در این رابطه فکر می کنند. شجاعت و جسارت شما به تصمیم گیری خوبتان کمک می کند. تعهدات خود را در نظر بگیرید و از مسئولیت ها شانه خالی نکنید که به نتیجه خوبی خواهید رسید. روابط شما با نزدیکترین و عزیزترین افرادتان بسیار عالی پیش خواهد رفت.

فال روزانه (پنجشنبه 22 آبان 99)
فال روزانه (پنجشنبه 22 آبان 99)

متولدین بهمن ماه

شما کنترل بسیار زیادی بر وقایع اطرافتان دارید. زمان آن است که حوصله کنید و برای اطرافیانتان وقت بیشتری بگذارید. این کار به شما قدرت مبارزه و پیروز شدن می دهد. با اعتماد به نفس پیش بروید و مطمئن باشید که به پیشرفت شما کمک بسزایی می کند. نظرات و خواسته های خود را بیان کنید و برای پیشبرد آن ها از عزیزانتان کمک بگیرید که به هیچ عنوان از شما دریغ نخواهند کرد. مطمئن باشید کارها دقیقاً همان طوری که شما می خواهید پیش می رود.

به زودی شخصی در زندگی شما را خوشحال می کند. بیشتر او را بشناسید و قدرش را بدانید. معامله در املاک و مستغلات برایتان سود بسیار خوبی را رقم می زند. در خانواده سعی کنید شکیبایی خود را بیشتر کنید. درک داشته باشید تا زندگی به کامتان تلخ نشود. ممکن است در برنامه هایتان تغییراتی ایجاد شود اما نباید دلسرد شوید و باید همچنان با قدرت پیش بروید.

 متولدین اسفند ماه

اگر در حال حاضر درگیر مشغولیت های زندگی هستید به خود استراحت دهید. انتظار نداشته باشید همه به شما توجه کنند و نیازهایتان را برطرف کنند. برای آینده خودتان تلاش کنید. پیشرفت بسزا و قابل توجهی خواهید داشت. خبر خوبی به شما می رسد که باید آن را جشن بگیرید. در جنبه های مهم زندگی پیشرفت بسیار زیادی می کنید. اگر کسی به کمک شما نیاز دارد دریغ نکنید و به آنها پول قرض بدهید. کمک کردن به آنها پاداش خوبی را برای شما رقم می زند و خداوند اجر آن را به شما خواهد بخشید.

فرصت های بسیار مهم و متنوعی در اختیارتان قرار می گیرد که باید از آنها نهایت استفاده را ببرید. در حلقه خانواده تمام تلاش خود را برای حفظ گرما و انرژی انجام دهید. فعالیت جسمانی خود را کم کنید و بیشتر استراحت کنید. اگر شغل فعلی شما با سلیقه تان مطابقت ندارد می توانید به دنبال شغل دیگری بگردید که در آنها موفق خواهید شد. زیرا شما از پشت کار بسیار زیادی برخوردار هستید. در زندگی زناشویی تان سعی کنید صحبت های آرام بخش و صریحی را با همسرتان داشته باشید و مسائل را با درک متقابل حل کنید.