اعتماد به دوستی های مجازی پسر جوان که با فریب دختر دانش‌آموزی را به داخل یک بوتیک کشانده مورد تعرض قرار داده بود تحت تعقیب قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از اواخر هفته گذشته با شکایت دختر ۱۴ ساله‌ای به نام نازنین که به‌همراه پدرش به اداره پلیس آمده بود آغاز شد.

اعتماد به دوستی های مجازی
اعتماد به دوستی های مجازی

پدر نازنین به مأموران گفت: جمعه شب پس از بازگشت دخترم به خانه متوجه وضعیت آشفته روحی و جسمی او شدم. دخترم بشدت تب داشت و فکر کردیم که ممکن است به کرونا مبتلا شده باشد. از این‌ رو نازنین را به بیمارستان بردیم. اما در آنجا بود که فهمیدم بهم ریختگی و تب او ناشی از کرونا نبوده . او توسط فردی به ‌نام مهران اغفال شده و مورد تعرض قرار گرفته است. حالا از این جوان شکایت داریم.

عاقبت اعتماد به دوستی های مجازی

اعتماد به دوستی های مجازی
اعتماد به دوستی های مجازی

با ثبت این شکایت پرونده برای رسیدگی به شعبه یک دادگاه کیفری استان البرز ارسال شد. نازنین در رابطه با موضوع پرونده به قاضی گفت: سه ماه پیش در یکی از شبکه‌های اجتماعی با مهران آشنا شدم. او مدعی بود که صاحب یک بوتیک در یک مجتمع تجاری است. در مدت آشنایی‌مان به من علاقه‌مند شده و دوست دارد که همدیگر را از نزدیک ببینیم.

با ملاقات حضوری مخالفت کردم تا اینکه با چرب زبانی‌های او قانع شدم که به محل کارش بروم. روز جمعه به پدر و مادرم گفتم که با یکی از همکلاسی‌هایم قرار دارم و به این بهانه به محل قرار یعنی همان بوتیک مهران رفتم. چند دقیقه پس‌از ورودم به مغازه مهران در را قفل و به من تعرض کرد.

پس از اظهارات شاکی نوجوان تحقیقات در خصوص شناسایی متهم آغازشد .  مشخص شد که او صاحب بوتیک مورد نظر نبوده و تنها به‌عنوان شاگرد در آنجا فعالیت می‌کرده و روز جمعه با توجه به خلوت بودن پاساژ به‌دلیل شیوع بیماری کرونا از فرصت استفاده کرده و دختر نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار داده است. قاضی پرونده پس از شنیدن اظهارات شاکی دستور بازداشت متهم را صادر کرد.

اعتماد به دوستی های مجازی
اعتماد به دوستی های مجازی

مطالب پیشنهادی:

نکاتی در مورد مشکلات نوجوانان

 چطور از کودکان در فضای مجازی محافظت کنیم؟

پدوفیلیا؛ تمام پدر و مادرها بخوانند

درمان افسردگی و اضطراب با تغییر سبک زندگی