طرز چیدمان منزل عروس و داماد : امروزه دکوراسیون منزل عروس و داماد با سایر دیزاین‌ها تفاوت داشته و افراد برای دکوراسیون شیک زوج‌های جوان به دنبال ایده‌های ناب و دست اول هستند. دکوراسیون عروس بسیار متنوع بوده و شما می‌توانید جذاب‌ترین دکوراسیون را در سایت فان مشاهده نمایید.

دکوراسیون داخلی منزل عروس و داماد

معمولا برخی از زوج‌ها با مشکل کوچک بودن خانه، اجاره‌ای بودن آن، عدم هماهنگی جهیزیه با دکوراسیون ساختمان و … مواجه هستند. در ابتدای شروع طراحی دکوراسیون منزل عروس و داماد باید ابتدا به سبک و سلیقه زوجین توجه شود. برخی از زوج‌ها سبک مدرن، برخی سبک سنتی و برخی نیز سبک کلاسیک را می‌پسندند. به همین دلیل باید مبنای شروع کار را بر روی اصول طراحی دکوراسیون شیک عروس و داماد و سلیقه آنها قرار داد. ابزارهای مورد استفاده در طراحی دکوراسیون منزل زوج‌های جوان متنوع هستند. برای متمایز شدن این دکوراسیون باید از ابزارهای خاص و متمایزی نیز استفاده شود.

 برای ابتدای کار نیز نیازی به افراط و تفریط  نیست برای مثال اجرای پارکت لمینت اقساطی برای منزل گزینه مناسبی برای زیبا شدن فضای خانه با هزینه‌های مناسب است. کاغذ دیواری اقساطی نیز با طرح‌های متنوع و زیبا با بهترین کیفیت می‌تواند ایده مناسبی برای شروع زندگی در خانه‌ای آرام و رمانتیک باشد. اکنون به بررسی بخش‌های مختلف منزل عروس و داماد می‌پردازیم.

چیدمان اتاق خواب عروس و داماد و اتاق پذیرایی

طرز چیدمان منزل عروس و داماد
طرز چیدمان منزل عروس و داماد

اتاق خواب عروس و داماد باید بسیار جذاب و ایده آل باشد. از آن جا که امروزه آپارتمان‌ها و به دنبال آن اتاق‌ها کوچک تر شده، بهتر است برای تم اتاق خواب از رنگ‌های روشن استفاده کنید تا فضا را بزرگ تر نشان دهد. با توجه به این که اتاق خواب حریم شخصی افراد است، باید از پرده‌های پوششی ضخیم استفاده شود تا به خوبی دید اتاق شما را از بین ببرد. همچنین رنگ پرده‌ها باید با سایر دکوراسیون اتاق هماهنگی داشته باشد.

با توجه به رسم قدیم، آشنایان و اقوام نزدیک پس از عروسی به دیدن عروس و داماد می‌آیند به همین دلیل دکوراسیون پذیرایی اهمیت ویژه‌ای دارد. استفاده از پوستر دیواری نیز می‌تواند پذیرایی شما را به طور شگفت انگیزی زبانزد خاص و عام کند.

کابینت آشپزخانه

طرز چیدمان منزل عروس و داماد
طرز چیدمان منزل عروس و داماد

طرز چیدمان منزل عروس و داماد : یکی از سخت‌ترین چیدمان‌های خانه، چیدمان آشپزخانه است. وجود تعداد زیادی ظروف می‌تواند شما را سردرگم کند. با کمی خلاقیت و ایده پردازی می‌توانید به راحتی آشپزخانه‌ای جذاب داشته باشید. کابینت‌های طراحی شده امروزی دارای تعداد زیادی کشو و کمد بوده و شما می‌توانید تمامی ظروف خود را درون آن قرار دهید. امروزه انتخاب کابینت آشپزخانه بسیار آسان است چون تنوع زیادی در بازار وجود دارد. کابینت‌ها نه تنها باید از ظاهری زیبا برخوردار باشند، بلکه باید جنسی باکیفیت و مرغوب نیز داشته باشند تا برای مدت طولانی بتوانید بدون مشکل از آن استفاده کنید.

خرید پرده شیک

طرز چیدمان منزل عروس و داماد
طرز چیدمان منزل عروس و داماد

پرده‌ها نقش پررنگی را در دکوراسیون داخلی ایفا می‌کنند به همین دلیل باید همواره به آن توجه ویژه‌ای شود. پرده باید مطابق با کاربری خود انتخاب شود به عنوان مثال طرح پرده‌های پذیرایی با پرده‌های اتاق کودک متفاوت است. در نتیجه هنگام انتخاب پرده، ابتدا باید سبک و طرح دکوراسیون داخلی خانه را در نظر گرفته و سپس گزینه متناسب با آنرا سفارش دهید. پرده‌ها بسیار متنوع هستند و ممکن است در هنگام خرید شما را سرگردان کنند. همچنین در هنگام انتخاب پرده باید جنس آن را نیز ملاک قرار دهید. زیرا کیفیت پارچه به کار رفته در پرده تاثیر زیادی بر روی کیفیت نهایی کار دارد.

کاغذ دیواری و پوستر دیواری

طرز چیدمان منزل عروس و داماد
طرز چیدمان منزل عروس و داماد

اجرای دکوراسیون داخلی نیاز به دانش و تجربه دارد و طراح باید بسیار ایده پرداز و خلاق باشد. همان طور که می‌دانید، تمامی پوشش خانه را دیوارها تشکیل داده‌اند به همین دلیل انتخاب رنگ و طرح دیوارها از جمله مسائلی است که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. کاغذ دیواری و پوسترها یکی از محصولاتی هستند که با ورود به بازار مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

این دو محصول دارای طرح‌ها و مدل‌های شیک و مدرن هستند. شما می‌توانید تنوع طرح و رنگ کاغذ دیواری را تماشا کرده و به دلخواه خود یکی را انتخاب کنید. پوستر دیواری نوعی کاغذ دیواری است که دارای طرح‌هایی برجسته و یکدست بوده و برای پوشش دادن قسمت خاصی از خانه مورد استفاده قرار می‌گیرند.