در این بخش سلبریتی هایی که زیباترین لبخند را دارند معرفی می کنیم که زیباترین لبخند دنیا را دارند. لبخند چهره را زیباتر می کند و می تواند باعث شود که شما جوان بمانید و شادتر زندگی کنید. البته به جز فهرستی که امروز ما تهیه کرده ایم، افراد زیادی را شاید بشناسید که لبخندی بسیار زیبا دارند.

عکس زنان زیبا با زیباترین لبخند

مگان فاکس بازیگر و مدل معروف آمریکایی است. که جزو اولین سلبریتی هایی است که زیباترین لبخند را دارند.

او حرفه بازیگری خودرا درسال ۲۰۰۱ با نقش های جزئی در چند فیلم و سریال آغاز کرد اما درسال ۲۰۰۴، نخستین نقش اساسی خودرا در فیلم طنز نوجوانان، بنام «اعترافات درام یک ملکه نوجوان» ایفا کرد. حرفه مانکنی برای فاکس از زمانی آغاز شد کـه او توانست چندین جایزه مختلف را بین مدل‌های آمریکایی درسال ۱۹۹۹ بدست آورد.

مگان فاکس یکی از زیباترین بازیگران هالیوودی اسـت، اما چیزی کـه وی را جذابتر میکند، لبخندش اسـت. در واقع زمانی کـه او لبخند میزند، زیبایی اش دو چندان می شود. چشم های روشن او نیز لبخند زیبایش را تکمیل کرده و بر جذابیت اش می افزاید. فاکس بعنوان یکی از نمادهای جذابیت مطرح ودر مجله‌هایی مانند «ماکسیم»، «رولینگ استون» و «اف اچ ام» ظاهر شده اسـت.

سلنا گومز 

سلنا گومز بازیگر، خواننده و طراح مد اهل آمریکا است. نامش در فهرست زیباترین لبخندهای هالیوودی قرار دارد. اگر بـه چهره او دقت کرده باشید، می‌بینید کـه همیشه لبخندی بر لب دارد.

شاید یکی از دلایل محبوبیت او هم همین لبخند زیبایش باشد کـه بـه دل هوادارانش نشسته اسـت. گرچه سلنا گومز چهره معصوم و مهربانی دارد اما لبخندش بر این خصوصیات او می افزاید.

کاترین زیتا جونز

زمانی کـه صحبت از زیبایی ستاره ها بـه میان می آید، بدون شک نام کاترین زینا جونز را هم خواهید شنید. علاوه بر چهره جذاب، او لبخند زیبایی نیز دارد.

برخلاف تعداد زیادی از ستاره های دیگر، او مو های تیره ای دارد و همین خصوصیت تاکید بیشتری را بر لبخندش میگذارد بـه طوری‌که نخستین چیزی کـه در چهره او بـه چشم می آید، همان لبخندش اسـت. او جزو معدود ستاره هایی میباشد کـه قادر اسـت با یک لبخند ساده کاری کند کـه تمام ناراحتی های خودرا از یاد ببرید.

سوفیا ورگارا 

سوفیا ورگارا بازیگر زن زیبای اهل کلمبیا است. زمانی کـه صحبت از زیبایی در بین باشد، نام این هنرمند را همیشه در فهرست زیباترین ها خواهید دید.

درسال 2012، سوفیا ورگارا بعنوان دومین زن زیبای سال بـه انتخاب مجله «پیپل» شناخته شد. گرچه او سال ها از سرطان تیروئید رنج می‌برد و وادار بود داروهای زیادی را مصرف کند، اما این مشکلات و بیماری ها هیچگاه از لبخند روی لبانش نکاست.

کریستی برنکلی

کریستی برنکلی بازیگر و مانکن اهل آمریکا است. از سال ۱۹۷۳ میلادی تا کنون مشغول فعالیت بوده ‌اسـت. از آنجا کـه او دندانهای سفید و زیبایی دارد، هیچگاه از لبخند زدن و نشان دادن دندان هایش نهراسیده اسـت.

سلبریتی هایی که زیباترین لبخند را دارند !

اگر بـه عکس های چاپ شده او بر جلد مجلات دقت کرده باشید، خودتان نیز خواهید فهمید کـه هیچگاه لبخند از لب های این مدل مشهور و زیبا دور نمی‌شود. بـه راستی کـه او یکی از جذاب ترین چهره ها را دارد.

آیشواریا رای 

آیشواریا رای بازیگر و دختر شایسته اهل کشور هندوستان است. او بعنوان یکی از زیباترین زنان بالیوود شناخته می شود بـه طوری‌که معیار زیبایی شده و زیبایی زنان دیگر هند را نیز با او می سنجند.

گرچه آیشواریا نقصی در چهره اش ندارد اما یکی از چیزهایی کـه بر جذابیت او افزوده، لبخندش اسـت. در واقع او با لبخندی بر لب هایش، هواداران خودرا همیشه از خود خشنود نگه خواهد داشت.

کیت بکینسیل 

کیت بکینسل بازیگر انگلیسی معروف سینمای هالیوود است. جزو زیباترین ها بـه حساب می آید. او در طول دهه ۱۹۹۰، بـه بازی در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی می‌پرداخت کـه یکی از مهمترین آنها بازی در فیلم تلویزیونیِ «ِاما» بود.

درسال ۲۰۰۸ نیز او برای بازی خوب خود در فیلم «تنها حقیقت»، نامزد جایزه بهترین اجرا از طرف انجمن منتقدین شد. کیت بکینسیل سمبل زیبایی، سادگی و مهربانی اسـت. گرچه او در حالت طبیعی هم جذابیت بالایی دارد اما زمانی کـه می‌خندد، جذابیت اش چند برابر می شود.

دیپیکا پادوکونه

دیپیکا پادوکونه مدل و بازیگر سوپر استار بالیوود می باشد. از فیلم‌های او میتوان بـه «ام شنتی ام»، «قطار چنای»، «کوکتل»، «جوانی»، «دیوانگی» و «باجیراو مستانی» اشاره کرد.

سلبریتی هایی که زیباترین لبخند را دارند !

دیپیکا فعالیت‌های مدلینگ خودرا از زمان کالج شروع کرد ودر مدت کمی توانست عنوان مدل سال رابه دست بیاورد. علاوه بـه اندام و چهره زیبا، او لبخند تاثیرگذاری نیز دارد بـه طوری‌که نامش در فهرست زیباترین لبخندها قرار گرفته اسـت.

مدوری دیکشیت

مدوری دیکشیت یکی از بهترین و مشهور‌ترین بازیگران هند اسـت کـه در دهه ۱۹۸۰، ۱۹۹۰و اوایل ۲۰۰۰ بسیار برجسته بوده‌ اسـت. او توانسته از چهارده نامزدی خود در جشنواره فیلم فیر برنده شش جایزه از این جشنواره شود، کـه از نظر دفعات نامزدی دراین جشنواره رکورد دار اسـت.

سلبریتی هایی که زیباترین لبخند را دارند !

او یکی از زیباترین لبخندها را در بین ستاره های بالیوود دارد. لبخند زیبای او، درکنار دیگر جذابیت هایش وی را تبدیل بـه یکی از محبوب ترین ستاره های هندی کرده اسـت.


مطالب پیشنهادی:

بیشترین فالوور در اینستاگرام به کدام سلبریتی تعلق گرفت

ثروتمند ترین سلبریتی های جهان

بیوگرافی Kim Kardashian