در این میان قرنطینه خانگی بهترین گزینه برای مقابله با این ویروس است و برخی از هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان در این خصوص به خوبی اطلاع رسانی کردند و با لایو هایی که در اینستاگرام برای مخاطبان گذاشتند باعث شدند تا اطلاعات مردم بیشتر شود و برای مقابله با این ویروس بهترین روش ها رو برگزینند.

 رضا بهرام

رضا بهرام یک هفته قبل خبر از ابتلای خود به ویروس کرونا داده بود که در حال گذراندن روزهای قرنطینه برای بهبودی بود.

خدارو شکر به لطف دعای خیر شما این ویروس رو پشت سر گذاشتم و آخرین روزهای قرنطینه رو میگذرونم.

هرچند این ویروس قابل مقابله و مبارزه هست،اما خواهش میکنم ازتون که مراقب سلامتی خودتون و خانواده هاتون باشید.

 لیلا بلوکات

لیلا بلوکات از بازیگران فعال در کارهای خیرخواهانه نیز یک هفته قبل با انتشار پستی در اینستاگرام از ابتلای خود به ویروس کووید 19 خبر داد و از گذراندن مراحل درمانش برای مخاطبان گفت.

لیلا بلوکات با انتشار تصویر بالا در اینستاگرام نوشت:

سلام عزیزانم، بسیار زیاد سپاسگزارم از تک تک شما همراهانم و دعای خیرتون،بخاطر شرایطم نمیتونستم فعال باشم و جوابگوی تک تک شما عزیزانم و دوستان و همکارانم باشم ولی با تمام وجود قدردان مهربانیهاتون و پیگیریهاتون هستم،

و امشب (یکشنبه ساعت 22) با لایو در اینستاگرام در خدمتتون هستم با حضور دکتر طبرسی،جوابگوی تمام سوالات شما در رابطه با این بیماری منحوس هستیم البته دکتر بعنوان پزشک معالج و بنده بعنوان مبتلا به این ویروس. تنتون سلامت باشه و بسیار زیاد مراقب خودتون باشید. به امید ریشه کن شدن این ویروس

بهاره رهنما

از جمله سلبریتی دیگری که به بیماری کووید 19 مبتلا شد خانم بهاره رهنما هست که در فضای مجازی فعالیت بسیاری دارند و در دوران شیوع این ویروس با استوری ها و پست های خود در اینستاگرام سعی در آگاه سازی مردم برای مقابله صحیح با این ویروس را داشتند.

خانم بهاره رهنما روز جمعه با انتشار پستی در اینستاگرام از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد و اینکه در حال گذراندن دوران بهبودی هستند.

 کیانوش گرامی

ازجمله بازیگرانی که به کرونا مبتلا شدند میتوان به کیانوش گرامی اشاره کرد که با لایوی که یوسف سلامی خبرنگار صدا و سیما با ایشان برقرار کرد این خبر در فضای مجازی پیچید.

کیانوش گرامی در حالی که روی تخت بیمارستان بود و به سختی صحبت میکرد از مردم میخواست حتما به توصیه های مهم درخصوص پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید 19 توجه کنند.

وی که اظهار میداشت در مراسم آشتی کنان، مراسم عروسی و مراسم عزا شرکت کرده بود و نمیدانست چگونه به این ویروس مبتلا شده است و روزهای سختی را در حال گذراندن می باشد.

 منوچهر هادی

21 تیرماه بود که خبر ابتلای منوچهر هادی به ویروس کرونا در فضای مجازی منتشر شد و منوچهر هادی با انتشار پستی این موضوع را تایید کرد و از حال این روزهایش نوشت.

منوچهر هادی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت:

سلام امروز خبری در اینستاگرام داره دست به دست میشه و عده ای از دوستان و هواداران محترم صفحه بنده رو نگران کرده که من کرونا گرفتم.

باید عرض کنم که یک هفته پیش کمی سرفه میکردم، تماس گرفتم آمدن منزل تست کرونا دادم و فرداش جواب اومد که مثبته. شبش کمی تب و لرز و از فرداش دیگه اوکیم.

دکتر متخصص توصیه کردن دوهفته در منزل قرنطینه بشم و از منزل بیرون نرم تا دیگران رو مبتلا نکنم.

پیش تولید عاشقانه قوی تر از قبل.روزهای پایانی رو سپری میکنه همه عوامل در دفتر تولید مشغول به کار هستند و بزودی کار رو کلید خواهیم زد. ممنون که نگران من بودید. برای همتون آرزوی سلامتی دارم و تروخدا مراقب خودتون باشید.

یکتا ناصر

 ویروس کرونا

دو روز بعد از انتشار خبر ابتلای منوچهر هادی به ویروس کرونا، خبری از ابتلای یکتا ناصر به این ویروس هم منتشر شد و مورد تایید این بانوی هنرمند قرار گرفت.

یکتا ناصر با انتشار پستی درباره حال این روزهایش بعد از ابتلا به کرونا نوشت:

ممنونم از همه دوستان و عزیزانی که به من لطف دارند و نگران هستند ولی من فعلاً قرنطینه هستم و اصلاً بیماریم وخیم نیست .آرزوی سلامتی ،صبوری و استقامت دارم برای همگی و ای کاش باهم مهربانتر باشیم. همه ما در زندگی زخمهایی داریم که علاجش زخم زبان زدن به دیگران نیست. سپاسگزارم از مهر همه شما بزرگواران….

 پیمان قاسم خانی

 ویروس کرونا

امیر مهدی ژوله نویسنده و بازیگر کشورمان شب گذشته (23 تیر 1399) با انتشار یک استوری در اینستاگرامش از ابتلای پیمان قاسمخانی به کرونا خبر داد.

امیرمهدی ژوله با انتشار عکسی از پیمان قاسمخانی نوشت:

درست تو همین روزهایی که خبر ازدواج اش را دست به دست می کردیم، داشت گوشه خانه با کرونا کشتی می گرفت.

 بهروز بقایی

 ویروس کرونا

اولین روزهای شیوع ویروس کرونا در جامعه بود که خبر ابتلای بهروز بقایی بازیگر و کارگردان کشورمان به ویروس کرونا منتشر شد.

ندا قاسمیان همسر بهروز بقایی در توضیح ابتلای همسرش به کرونا گفت:

همسرم از دوم اسفند بود که دچار تب شدید می شد به طوری که نمی توانستم در خانه تب وی را پایین بیاورم به همین خاطر به بیمارستان مراجعه کردیم و پس از عکس برداری از ریه وی، متوجه شدیم که مبتلا به ویروس کرونا شده است. حدود یک هفته در بیمارستان امام خمینی بستری شد تا پزشکان اعلام کردند می تواند به خانه منتقل شود. همسرم اواخر بهمن برای تمرین نمایش جدید خود به تماشاخانه می رفت و بعد از آن بود که دچار این ویروس شد.

احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ یکی دیگر از هنرمندانی است که به ویروس کرونا مبتلا شد.

این خواننده جوان موسیقی پاپ با انتشار یک استوری در اینستاگرام خبر از ابتلا به ویروس کرونا داد و نوشت:

کرونا از اون چیزی که فکر میکنید به ما نزدیک تره، بماند به یادگار امروز روز چهارم بود.


مطالب پیشنهادی :

چرا از شنیدن موسیقی لذت میبریم

بیوگرافی ارسطو و فلسفه آن

مشکلات دهان و دندان در فصل سرما