بازیگران و چهره های معروف فوتبالی بارها و بارها مورد هجوم سارقان قرار گرفته اند و اموالشان سرقت شده است، در ادامه خاطراتی از این دزدی ها را خواهید خواند.

بهاره رهنما :

بهاره رهنما بازیگر کشورمان یکی دیگر از چهره هایی است که خانه اش مورد دستبرد سارقان قرار گرفته است.

زمستان سال 97 بود که بهاره رهنما با انتشار ویدئویی از خانه اش خبر از دزدیده شدن اموالش داد و یک هفته بعد با انتشار پستی دیگر، سارق را تهدید کرد که او میشناسد و از او خواست که جواهرات، حلقه ازدواج و طلاهای دخترش پریا را برگرداند.

 علی معلم :

آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم یکی دیگر از چهره هایی است که به دام سارقان افتاده و با سرقت از منزلش مواجه شده است.

همسر زنده یاد علی معلم با انتشار ویدئویی خبر از سرقت از منزلشان داد و درباره آن نوشت:

“دوستان عزیز در اولین روز ماه رمضان 2 ساعت برای افطار رفتم وبرگشتم دزد اومده خونه ما هرچیز قیمتی بوده برده امنیت تاچه حد ؟ خدارا شکر بچه خونه نبود. و من مطمئنم در اسرع وقت دزد پیدا میشه آقا دزده میدونم توهم مثل بقیه خیلی جوانمردی”

 پریناز ایزدیار :

پریناز ایزدیار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از چهره هایی است که تجربه سرقت شدن اموالش توسط دزدان را دارد.

این بانوی هنرمند کشورمان سال 95 مورد هجوم دو دزد موتورسوار قرار گرفت و کیفش از روی صندلی جلوی ماشین توسط آنها به سرقت رفت و با وجود دستگیر شدن سارقان نه از کیف خبری شد و نه از مدارکی که داخل آن بود.

هدیه تهرانی :

هدیه تهرانی بانوی هنرمند سینما هم یکی دیگر از چهره هایی است که به دام سارقان افتاده است.

سال 86 هدیه تهرانی با سرقت لپ تاپ و دوربینش از داخل خودرویش مواجه شد و این ماجرا زمانی رخ داد که برای ملاقات مادرش با عجله خودرور را در بیمارستان پارک کرد و زمانی که بازگشت متوجه شد که از میان وسایل موجود در ماشین لپ تاپ و دوربین عکاسی اش که اطلاعات کاری و شخصی اش در آن قرار داشت به سرقت رفته است.

 ساعد هدایتی :

ساعد هدایتی بازیگر سریال های طنز تلویزوین یکی از چهره هایی است که مورد هجوم سارقان قرار گرفته و تجربه دزدیده شدن اموالش را دارد.
این باریگر کشورمان در یک مصاحبه درباره ماجرای دزدی میلیونی صحبت کرد و گفت:

ساعت 4 بعدازظهر یکی از روزهای سال 85 بود که برای رفتن به بانک سوار ماشینم شدم و در میان راه ماشینم پنچر شد، داخل کیفی که قرار بود به بانک ببرم 3 میلیون و 600 هزار تومان وجه نقد و همچنین وسایل قیمتی و ارزشمند زندگی ام بود که متاسفانه زمانی که جلوی پنچری رسیدم و رفتم که به صاحب مغازه خبر بدهم بیاید پنچری را بگیرد وقتی برگشتم دیدم کیفم نیست و کیفم را دزد زده است. آن لحظه تنها بودم و دچار شوک شدم و تپش قلب گرفتم و تا الان هم اصلا از آن آقا دزده و وسایل هیچ خبری نشده که نشده است.

عادل فردوسی پور :

سرقت

عادل فردوسی پور مجری معروف برنامه های ورزشی و نود یکی دیگر از چهره هایی است که مورد هجوم سارقان قرار گرفته است.

سال 87 بود که عادل فردوسی پور هم از ماجرای سرقت از منزل سلبریتی ها بی نصیب نماند و بعد از بازگشت از یک مسافرت متوجه دزدیده شدن اموالش شد و مقداری سکه، دلار، تابلو فرش و چند تخته فرش از منزل او به سرقت رفت و دزدان منزل او بعد از دستگیری اعتراف کردند که تا قبل از ورود به خانه او از هویت صاحب خانه اطلاعی نداشتند.

 علی دایی :

سرقت

علی دایی اسطوره فوتبال ایران یکی از چهره هایی است که چندین بار مورد هجوم سارقان قرار گرفته است.

این چهره شناخته دنیای فوتبال یکبار با ماجرای سرقت از منزلش مواجه شد و بار دیگر در سال 90 در یک تصادف تلفن همراهش به سرقت رفت و یکبار دیگر در راه بازگشت از بیمارستان با حمله زورگیرها مواجه شد که توانست از پس آنها برآید و تسلیم آنها نشد.

 علی پروین :

سرقت

علی پروین فوتبالیست و مربی سابق کشورمان یکی دیگر از چهره هایی است که از دستبرد سارقان در امان نبوده است.

این چهره سرشناس کشورمان در اواخر سال 70 با سرقت چرخ های ماشینش مواجه شد و این در حالی بود که مسافرتی به شمال کشور داشت و در ویلایش مشغول استراحت بود که متوجه ربوده شدن هر چهار چرخ خودرویش شد.

 فیروز کریمی :

سرقت

فیروز کریمی مربی فوتبال کشورمان یکی دیگر از چهره های سرشناسی است که مورد هجوم دزدان قرار گرفته است. این چهره فوتبالی کشورمان سالها قبل با ماجرای دزدیده شدن خودروی بنزش مواجه شد اما بعد از چند روز خوشبختانه پلیس موفق به پیدا کردن خودروی او شد.


مطالب پیشنهادی :

سلبریتی هایی که درگیر ویروس کرونا شدن

خرید های عجیب سلبریتی های هالیوود

سلبریتی هایی که زیباترین لبخند را دارند