سانترال لب : برای بهبود فرم لب از جمله برجسته کردن، کاهش فاصله بین بینی و لب و تغییر فرم آن می توان لیفت لب و سانترال لب را انجام داد که بسیار کاربردی، به صرفه و موثر هستند. جراحی سانترال لب یکی از اعمال جراحی زیبایی است که می تواند فرم ایده آل تری به لب ها بدهد، این جراحی برای افرادی مناسب است که طول لب بالای آن ها نسبت به بینی شان زیاد است و دندان های بالایی به صورت کامل پوشیده می شود و قابل مشاهده نیست.

لیفت لب

لیفت لب یکی از محبوبترین روش های زیبایی برای حجیم کردن لب است که در این مطلب درباره نحوه انجام ان و درباره آمادگی و مراقبت های پس از آن و نحوه افزایش ماندگاری لیفت لب، توضیح داده خواهد شد. ممکن است شما هم قبلا درباره تزریق ژل لب و انواع جراحی های زیبایی لب شنیده اید، این روش ها اغلب به عنوان پرکننده ها در لب استفاده شده که می تواند موقت و دائمی باشد، اما یکی از روش های زیبایی لب، لیفت لب است که تاثیر بسزایی در زیبایی و فرم زیبای لب خواهد شد.

عمل لیفت لب چیست؟

اگر بخواهیم به اختصار لیفت لب را توضیح دهیم، باید بگوییم لیفت لب یک عمل زیبایی است که در مطب انجام شده و در این عمل فضای میان بینی و لب کوتاه تر خواهد شد و به اصطلاح لب، لیفت می شود. در نهایت باعث می شود لب ها بعد از عمل لیفت لب، برجسته تر و پر تر به نظر برسند و فرم اصلی لب بیشتر نمایان می شود.

لیفت لب چگونه انجام می شود؟

جراحی لیفت لب طی بیهوشی انجام شده و در این عمل زیبایی لب، برش هایی در نواحی مشخص ایجاد شده و سپس بخیه زده می شود، در ادامه انواع عمل زیبایی لب توضیح داده شده است:

لیفت لب از زیر بینی

در این روش قسمتی از پوست زیر بینی برداشته می وشد و سپس پوست به بالا کشیده شده تا فاصله ی لب فوقانی از بینی کاهش یابد در نهایت محل برش بخیه زده می شود.

عمل زیبایی گوشه لب

سانترال لب

نواحی انتهایی لب برخی از افراد حالت افتاده دارد که نیاز به لیفت پیدا می کند. بنابراین برش هایی در حاشیه لب ایجاد می شود و به مقدار بسیار کوچک پوست برداشته می شود و سپس حاشیه لب لیفت شده و در نهایت بخیه زده می شود.

انواع روش های بالاکشیدن لب

کسب آگاهی لازم درباره انواع روش های لیفت لب می تواند کمک بسیار زیادی به فرد برای یک گفتگوی آگاهانه با پزشک متخصص کند که کدام روش و چگونه برای زیباتر شدن هر چه بیشتر لب کمک کند، بنابراین در ادامه روش های گوناگون برای لیفت لب توضیح داده خواهد شد.

سانترال لب

سانترال لب نیز یکی از روش هایی است که منجربه بالاکشیده شدن هرچه بیشتر لب خواهد شد و از رایج ترین و پرطرفدارترین روش های لیفت لب محسوب می وشد، با ایجاد برشی زیر بینی، قسمت مرکزی لب فوقانی به سمت بالا کشیده می شود که در نهایت فاصله میان لب و بینی کاهش خواهد یافت.

آگمنتیشن لب

در روش لیفت لب با برش زیر بینی، برشی کلی زیر بینی ایجاد می وشد، اما در روش لیفت لب به صورت ایتالیایی ، دو برش بسیار کوچک زیر بینی ایجاد شده که به مراتب محل برش کمتر و ظرافت بیشتری دارد.

لیفت لب بطور مستقیم

در این روش از انواع روش های لیفت لب، مقدار اندکی از پوست حاشیه ی بیرونی لب برداشته شده و با برش کوچک ایجاد شده، قسمتی از پوست را بالا کشیده و لب ظاهرا برجسته تر و پررنگ تر خواهد شد.

لیفت گوشه های لب

برخی از افراد تمایل دارند، چهره ای خندان تر داشته باشند، بنابراین لیفت گوشه های لب به این افراد پیشنهاد می شود، در این روش پوست قسمت های گوشه ی لب برداشته شده و قسمت هایی از لب به سمت بالا کشیده می شود.

این روش علاوه بر خندان شدن بیشتر لب و چهره، به افرادی توصیه می شود که گوشه های لبهایشان به سمت پایین است و دچار افتادگی شده است. که برخی از افراد علاوه بر لیفت گوشه های لب، لبفت کلی لب را به صورت همزمان نیز انجام می دهند.

سانترال لب

لیفت لب با برش در زیر بینی یا شاخ گاوی

همانور که از نام این نوع از روش لیفت لب مشخص است، برشی در زیر بینی داده می شود که علاوه بر مرکز لب، قسمت های چپ و است لب را می توان بالا کشید.

نکته کلیدی برای لیفت لب آن است که حتما نزد متخصصین ان عمل را انجام دهید تا این ناحیه ی حساس دچار آسیب های جبران ناپذیر نشود.
افراد کاندید برای لیفت لب
به طور کلی عده ی زیادی که تصمیم به انجام عمل لیفت لب می گیرند، از فرم لب خود ناراضی بوده و تمایل دارند لب هایی برجسته، بالا کشیده شده و یا خندان داشته باشند.

اما به طور کلی با گذشت زمان ممکن است لب حالت افتاده پیدا کند و یا باریک تر شود. که در این زمان یکی از بهترین گزینه های موثر در زیبایی، لیفت لب می باشد.


مطالب پیشنهادی : 

همه چیز در مورد عمل ابدومینوپلاستی

معرفی 5 رمان معروف

طرز تهیه پاپ کورن با طمع های مختلف