ابتکار اسفنج آرایشی تخم مرغی توسط یکی از آرایشگران هالیوودی ابداع شده است. که هدف او از ابداع این اسفنج ایجاد فرصتی برای خانم ها برای یک آرایش حرفه ای در منزل است.

از اسفنج آرایشی تخم مرغی چگونه استفاده کنیم ؟

هر چند وقت یکبار محصول آرایشی جدیدی تولید و روانه بازار میشود. که باعث میشود سبک آرایش خانم ها کمی تغییر کند یکی از محصولات آرایشی جدیدی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است اسفنج های آرایشی تخم مرغی یا اشکی است.

این اسفنج آرایشی ابتکار یک آرایشگر هالیوودی است که به شما کمک میکند بصورت حرفه ای در منزل آرایش کنید. این اسفنج های تخم مرغی برای کرم پودر زدن، کانسیلر و پنکیک زدن کاربرد دارد.

اسفنج تخم مرغی

اسفنج های آرایشی تخم مرغی برای خانم هایی که پوست های حساس و ملتهبی دارند گزینه مناسبی است زیرا فوق العاده نرم است و قبل از استفاده آن را مرطوب میکنید و در نهایت پوست تان آبرسانی میشود.

اسفنج آرایشی

روش استفاده از اسفنج تخم مرغی

– اسفنج های تخم مرغی را باید قبل از استفاده خیس کنید اما آن را فشار دهید تا آب اضافی آن خارج شود. زیرا این اسفنج های آرایشی باید فقط مرطوب باشند.

– کرم پودر یا هرگونه کرمی که استفاده میکنید را به پشت دست تان بمالید. سپس قسمت مسطح اسفنجی تخم مرغی را به دست تان بزنید.

– حالا باید به اسفنج تان را به شکل ضربه ای به صورت تان بزنید نیازی به فشار وارد کردن نیست و فقط ضربه های آرام بزنید.

– زمان آن رسیده که کانسیلر را با یکی از انگشتان تان را زیر چشم ها بزنید و با نوک اسفنج تخم مرغی تان آن را به خوبی پخش کنید.

– برای ثابت ماندن آرایش تان طی ساعات طولانی باید اسفنج تان را به پودر فیکساتور بی رنگ بزنید و روی پوست تان آن را پخش کنید.

– هر بار که از اسفنج های تخم مرغی استفاده میکنید باید آن را بشویید.

نحوه تمیز کردن اسفنج آرایشی

اول باید اسفنج رو با آب به خوبی خیس کنین.

اسفنج رو به خوبی فشار بدین تا آب اون گرفته بشه، می تونین از یه دستمال حوله ای هم استفاده کنین.

حالا می تونین با اسفنج، هر پودر آرایشی که می خواین رو به صورتتون بزنین.

بعد از هر بار استفاده، موظف هستین که تمام اون پودرها و کرم هایی که روی اسفنج باقی مونده رو کاملا بشویین و تمیز کنین. این اسفنج ها باید هر 3 ماه یکبار تعویض بشن.


مطالب پیشنهادی :

معرفی بهترین بازی های خانگی

دلایل لق شدن دندان در بزرگسالان

علت مرگ ناگهانی ورزشکاران