بسیاری از خانم ها ایجاد تغییر و تنوع در ظاهر خود را می پسندند و از همین رو هر چند وقت یک بار در ظاهر خود تنوعی به وجود می آورند. یکی از کارهایی که سبب تغییر در چهره می شود فر کردن موهاست که این روزها رواج زیادی یافته است. برای فر کردن موها لازم نیست حتما به آرایشگاه های مختلف بروید و کلی پول خرج کنید. با اسپری نمک در خانه خیلی راحت بدون هزینه موهایتان را فر کنید و لذت ببرید. روش خانگی فر کردن مو با اسپری نمک را در ادامه ملاحظه کنید.

فر کردن مو با اسپری نمک در خانه

روش خانگی فر کردن مو
روش خانگی فر کردن مو

روش اول

موها را خیس کنید و به چند بخش تقسیم کنید. سپس به هر قسمت اسپری نمک بزنید. کمی سشوار روی موها بگیرید و آن ها را پیچ دهید بعد با گیره محکم شان کنید. روی موهای پیچیده سشوار بگیرید و بعد از باز کردن سنجاق ها دوباره به آن ها اسپری نمک بزنید.

روش دوم

بعدد از شستن موها آن ها را به خوبی خشک کنید. موها را به قسمت های مختلف تقسیم کنید و بعد به وسیله اتو موها را مجعد کنید. سپس اسپری نمک به موها بزنید. اگر دوست دارید موهایتان فر و پفی باشد میتوانید لا به لای آن ها کمی شامپوی خشک بزنید.

روش خانگی فر کردن مو
روش خانگی فر کردن مو

روش سوم

به موهایتان کمی موس بزنید و سپس خشک کنید. بعد از خشک شدن موها آن ها را به چند قسمت تقسیم کنید. با اتوی فر کننده موها را بپیچید اسپری نمک به موها بزنید. فقط حواستان باشد اسپری را با فاصله از مو بگیرید. روی موهایتان سشوار بگیرید و بهتر است بدانید که نباید آنها را شانه کنید.

روش خانگی فر کردن مو
روش خانگی فر کردن مو

مطالب پیشنهادی:

گیاهان موثر در افزایش سرعت رشد مو

آموزش استفاده از رنگ مو فانتزی

ترند رنگ مو سال 2021