وقتی برای اولین بار به ملاقات کسی می روید، مهمترین سوالی که پیش می آید این است که در قرار اول چه باید بپوشیم؟ ما می خواهیم از یک طرف جذاب به نظر برسیم و از سوی دیگر می خواهیم خیلی ساده نیز نباشیم. خیلی برای انتخاب لباس مناسب تلاش می کنیم اما سعی بر آن داریم که تلاش خود را نیز مخفی کنیم. زیرا می خواهیم در جلسه اول طرف مقابل را مجذوب خود کنیم.

1- با توجه به مکان و موقعیت لباس پوشیدن

صرف نظر از سبک و استایل شما، اولین قاعده این است که با توجه به جایی که  می خواهید برویدلباس بپوشید. به عنوان مثال هنگام رفتن به سینما هیچ وقت لباس شب نمی پوشید و زمانی که به یک رستوران زیبا می روید نمی توانید شلوار جین بپوشید .در نهایت فردی که شما را دعوت کرده است اطلاعاتی در مورد مکان به شما گفته است.

به عنوان مثال اگر به یک رستوران شیک دعوت می شوید پوشیدن لباس های کلاسیک همیشه نجات دهنده است. در این شرایط تمام آن چه شما باید انجام دهید انتخاب کفش و کیف مناسب است. اگر به یک پیک نیک زیبا و عاشقانه دعوت شده اید سعی کنید بسیار راحت لباس بپوشید لباس هایی اسپرت مانند مانتوهای راحت و شلوار جین همیشه لباس های ساده ،شیک و با کیفیت بالا را انتخاب کنید.

2- با توجه به فرم بدنتان لباس بپوشید

در قرار اول چه باید بپوشیم؟
در قرار اول چه باید بپوشیم؟

در حقیقت این موضوع با گزینه اول رابطه مستقیم دارد : مناسب لباس پوشیدن! در واقع من می خواهم بر این دو موضوع تاکید کنم. اولین موضوع اگر از لباس های مناسب اندام خود استفاده نکنید ممکن است چاق تر و کوتاه تر دیده شوید. دومین موضوع راحت بودن شما است که از تمامی حرکات شما قابل فهم است. از پوشیدن لباس هایی که در آن ها راحت نیستید اجتناب کنید. شما باید لباس هایی را انتخاب کنید که زیبایی شما را چندین برابر کند. این موضوع در مورد کفش ها نیز صدق می کند. همیشه کفش هایی را انتخاب کنید که در آن ها احساس راحتی می کنید.

3- یک لباس منحصر و خیره کننده را انتخاب کنید

سعی کنید در جلسه اول جذاب باشید اما این بدان معنا نیست که لباس های عجیب و غریب  بپوشید. بر عکس سعی کنید لباس هایی را انتخاب کنید که بسیار شیک ،با کیفیت و مناسب اندام شما باشد و علاوه بر آن نشان دهنده سبک و استایل شما نیز باشد.

4- از اکسسوری اضافه استفاده نکنید

در قرار اول چه باید بپوشیم؟
در قرار اول چه باید بپوشیم؟

شما می دانید که اکسسوری ها جزئیات خیره کننده ای است که سبک شما را  نشان می دهد. سعی کنید تا حد ممکن ساده و جذاب باشید. به عنوان مثال می توانید از یک گردنبند یا دستبند ظریف استفاده کنید.

5- مو و آرایش

در قرار اول چه باید بپوشیم؟
در قرار اول چه باید بپوشیم؟

اول از همه، آراستگی و تمیزی بسیار اهمیت دارد. اولین گام این است که دوش بگیرید و قبل از اولین جلسه آراسته باشید. پس از آن نوبت مو و آرایش برای زنان است. مجددا سعی می کنیم خودمان را دوست داشته باشیم و از آرایش زیاد خودداری کنیم. سعی کنید در زیباترین و طبیعی ترین حالت چهره خود باشید زیرا او باید شما را بدین گونه قبول کند و دوست داشته باشد.

6- استفاده بیش از حد از عطر

در قرار اول چه باید بپوشیم؟
در قرار اول چه باید بپوشیم؟

در جلسه اول مثل این نباشید که انگار در یک بطری عطر افتاده اید. این امر شامل زنان و مردان نیز می شود. زیرا شما از سلیقه طرف مقابل اطلاع ندارید و ممکن است عطر مورد استفاده شما باعث از بین رفتن رابطه شود.