رژلب های مات پرطرفدارترین لوازم آرایش سال 2021 هستند. استفاده از رژ لب های مات تکنیک های خاصی دارد که در این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه حرفه ای رژ لب مات بزنید.

تکنیک های رژ لب مات زدن

حرفه ای رژ لب مات بزنید
حرفه ای رژ لب مات بزنید

رژ لب های براق امروزه دیگر طرفدار ندارند و رژ لب های مات جای آن ها را گرفته است. این ترند جدید بین خانم ها بسیار محبوب است و از آن به خوبی استقبال میکنند. رژ لب های مات در انواع تیره و روشن وجود دارند که که انتخاب آن ها سلیقه ای است. استفاده از رژ لب های مات یک سری تکنیک و ترفند دارد که با دانستن آن ها میتوانید به صورت حرفه ای رژ لب مات بزنید.

آموزش زدن رژ لب مات:

کانسیلر بزنید

اگر لب های تیره ای دارید و میخواهید رژلب روشن بزنید بهتر است اول تیرگی لب ها را کمی برطرف کنید. برای این کار با استفاده از کانسیلر رنگ لب ها را کمی خنثی کنید تا رژ لب روی لب هایتان زیباتر نمایان شود.

خط لب بکشید

حرفه ای رژ لب مات بزنید
حرفه ای رژ لب مات بزنید

اگر میخواهید لب هایتان کمی بزرگتر از آن چیزی که هست جلوه کند باید با خط لب فرم دل خواه تان را بکشید. سپس با رژ لب های مات داخل آن را پر کنید. حواس تان باشد خط لبی که استفاده میکنید باید همرنگ رژ لب تان باشد.

هایلایتر بزنید

برای اینکه لب ها کمی قلوه ای تر به نظر برسند باید از هایلایتر استفاده کنید. هایلایتر را وسط لب پایینی فقط بزنید تا لب های کوچک تان حالت برجستگی به خود بگیرند.

انتخاب رنگ رژ لب

اگر لب های نازکی دارید بهترین انتخاب برای شما رژ لب های مات هستند. برای اینکه لب هایتان کمی برجسته تر به نظر برسد بهتر است از رنگ های روشن برای رژلب تان انتخاب کنید.

تثبیت کننده رژ لب

برای اینکه رژ لب تان ماندگاری بیشتری داشته باشد و ساعات طولانی روی لب تان بماند باید از تثبیت کننده های مات برای رژ لب استفاده کنید. با این کار میتوانید به راحتی نوشیدنی بخورید و نگران پاک شدن رژ لب تان نباشید.


مطالب پیشنهادی:

کوچک کردن لب

تزریق ژل لب

سانترال لب