کرونا همه‌چیز را در سال گذشته تعطیل کرد و البته خلاقیت‌های همگی را هم برانگیخت. بسیاری از افراد در طول دوران قرنطینه‌های مختلفی که اتفاق افتاد، به کارهای مختلفی پرداختند. از پخت کیک و شیرینی گرفته تا تغییر مدل و رنگ کردن موها. با وجود این که همۀ این تغییرات هم به اندازۀ کافی خوب انجام نشدند. اما همین کارها تا حدی افراد را با انجام این قبیل کارها آشنا کردند. بنابراین، شاید همگی امسال برای ماجراجویی‌های مختلف مثل رنگ کردن موها، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم. بخصوص این که آرایشگاه‌ها هم به‌طور مکرر به دلیل شیوع کرونا بسته می‌شوند. در این مطلب شما را با انواع رنگ موی سال ۲۰۲۱ آشنا می‌کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

ترند رنگ مو

انتخاب رنگ موی مناسب در زیبایی چهره تاثیر فراوانی دارد و سبب می شود صورت تان بازتر و موهایتان زیباتر از قبل به نظر برسد. برای رنگ کردن موها باید نکاتی را رعایت نمایید و رنگ مویی را انتخاب کنید که به دیگر اجزای صورت تان بیاید و با پوست صورت منطبق باشد تا ظاهر جذاب و زیبایی به شما ببخشد و شما با رنگ کردن موهایتان احساس پشیمانی نکنید. با مطالعه این بخش از دنیای مد و پوشاک فان بهترین و مناسب ترین رنگ مو را انتخاب کنید تا همیشه جذاب و زیبا به نظر برسید.

اگر به تازگی وارد وادی رنگ کردن مو شده اید و برای اولین بار است که می خواهید موهایتان ر ا رنگ کنید، میتوانیـد بـا رنگ موهای موقت شروع کنید. رنگ موهای موقت پس از چند مرتبه شست و شو از بین میروند. اما رنگ موهای دائم اینگونه نیستند و با شست و شو از بین نمی روند. پس می توانید کارتان را با رنگ موهای موقت شروع کنید. مگر اینکه رنگ کردن مو را بخواهید برای پوشاندن تارهای سفید مو یا دو پرده یا بیشتر روشنتر یا تیره تر کردن موهایتان انجام دهید.

انتخاب رنگ مو

ترند رنگ مو سال 2021
ترند رنگ مو سال 2021

موقع انتخاب رنگ مو ، از روی عکس روی جعبه رنگ موی خود را انتخاب نکنید. چون خیلی اوقات این تصویرها گول زنک هستند. بهتر است از روی ویژگی های نوشته شده روی جعبه رنگ موی مورد نظر خود را انتخاب کنید. روی اکثر جعبه های رنگ مو، رنگ به اینصورت توصیف می شود: بلوند، قهوه ای، مشکی و قرمز (شرابی) و درجه آن را نیز مشخص می کنند: روشن، متوسط، و تیره. ممکن است تن و سایه رنگ را نیز قید کنند. مثلاً: طلایی یا خاکستری یا زیتونی و غیره.

مدل رنگ مو سال 2021

ترند رنگ مو سال 2021
ترند رنگ مو سال 2021

ترند رنگ مو سال 2021
ترند رنگ مو سال 2021

ترند رنگ مو سال 2021
ترند رنگ مو سال 2021

ترند رنگ مو سال 2021
ترند رنگ مو سال 2021

مطالب پیشنهادی:

انتخاب بهترین رنگ مو برای عروس ها

اصول صحیح رنگ کردن ابرو ها

اصول ست کردن رنگ لباس