تداوم بارش در کشور: براساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در حال حاضر بارش برف و باران در جاده های 21 استان کشور ادامه دارد. براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی ، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

تداوم بارش در کشور
تداوم بارش در کشور

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 22782 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 1.3 درصد افزایش تردد را نشان می دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 20.6 درصد ، اوج تردد بین ساعات 17 الی 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صورت پذیرفته است. که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

تداوم بارش در کشور
تداوم بارش در کشور

تداوم بارش در کشور

آخرین وضعیت محورهای شمالی نیز حاکی از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) است. ضمناً محورهای هراز و فیروزکوه دارای بارش برف و باران و محور چالوس و آزادراه های تهران – شمال و قزوین – رشت دارای بارش باران می باشند. همچنین ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیز گزارش شده است.

همچنین تداوم بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های کشور مانند اردبیل، مازندران، تهران و چهارمحال و بختیاری ادامه دارد. بارش باران در برخی از محورهای استان های کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، همدان، مرکزی، گیلان، قزوین، البرز، قم، سمنان، اصفهان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی نیز مشاهده می شود.

تداوم بارش در کشور
تداوم بارش در کشور

مطالب پیشنهادی:

بارش برف و باران در برخی مناطق

بهترین مکان ها برای برف بازی

راه های کمتر خیس شدن زیر باران