بیوگرافی margot robbie نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن اسکار سال ۲۰۲ را در این بخش از فان خواهید خواند.

مارگو الیز رابی (Margot Robbie) در ۲ جولای ۱۹۹۰ در شهر دالبی ایالت کوئیزلند استرالیا متولد شد. سری کِسلر، مادر مارگو، فیزیوتراپیست و داگ رابی، پدر مارگو، مزرعه‌دار بود. مارگو رابی دو برادر با نام‌های لکلن و کامرون و یک خواهر با نام آنیا دارد. چهار فرزند خانوادهٔ رابی در مزرعهٔ پدربزرگ دوران کودکی را گذراندند و اکثر اوقات را با مادر خود سپری می‌کردند. پدر خانواده ارتباط خیلی نزدیکی با فرزندان نداشت. این دوری تا اندازه‌ای بود که مارگو برای اینکه زیاد پدر خود را نبیند، در سن ۱۶ سالگی همزمان سه کار مختلف انجام می‌داد. تا سر خود را به‌هرنحوی مشغول نگه دارد.

Margot Robbie

شروع دوران حرفه‌ای بازیگری مارگو رابی را باید سال ۲۰۰۷ دانست که وی در آن سال برای حضور در دو فیلم I.C.U (آی. سی. یو) و Vigilante (عضو کمیتهٔ حراست از شهروندان)، تست داد و کارگردان فیلم «آی. سی. یو» تحت تأثیر استعداد وی قرار گرفت. مارگو بدون داشتن مدیربرنامه، اولین قرارداد حرفه‌ای دوران کاری خود را به‌امضاء رساند. وی در سال ۲۰۰۸ در مجموعه‌های تلویزیونی The Elephant Princess (ملکه فیل)، City Homicide (دایرهٔ جنایی) و Review with Myles Barlow (مصاحبه با مایلز بارلو)، نقش‌های کوتاهی را ایفا کرد.

Margot Robbie

مارگو رابی در سال ۲۰۱۶ در سه فیلم Whiskey Tango Foxtrot (ویسکی تانگو فاکسترا)، The Legend of Tarzan (افسانهٔ تارزان) و Suicide Squad (جوخهٔ انتحار) ایفای نقش کرد. که بجز فیلم «ویسکی تانگو فاکسترا» که آن را می‌توان فیلمی متوسطی به‌شمار آورد. با حضور در دو فیلم دیگر به‌نحوی دست به‌خودکشی هنری زد. باوجود اینکه در فیلم «افسانهٔ تارزان» بازیگرانی چون الکساندر اسکاشگورد در نقش تارزان، ساموئل ال، جکسون، کریستف والتس و جایمن هانسو حضور داشتند.

این بازیگر استرالیایی در سال ۲۰۱۹ در دو فیلم Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) و ایفای نقش کرد و در فیلم ابتدایی نقش‌آفرینی متوسطی داشت. او در فیلم دوم فراتر از انتظار ظاهر شد. مارگو رابی در جدیدترین اثر کوئنتین تارانتینو نقش شخصیت شارون تیت را ایفا می‌کرد .

بیوگرافی margot robbie

داستان «روزی روزگاری در هالیوود» در شهر لس آنجلسِ سال ۱۹۶۹ میلادی روایت می‌شود؛ در شهری رو به‌تغییر که ستاره‌ٔ همیشگی دنیای تلویزیون یعنی ریک دالتون (لئوناردو دی کاپریو) و بدل همیشگی‌ خود در صحنه (برد پیت) را به‌چالش می‌کشد. با تغییر دادن ذات فعالیت بازیگران از برخی جهات، آن‌ها را وارد قسمت سختی از زندگی هنری‌شان می‌کند. طوری که هر دو آن‌ها برای ماندن در صنعت فیلم و سریال‌سازی، وادار به‌انجام کارهایی دیوانه‌وار می‌شوند.

Margot Robbie

گفتنی است مراسم اسکار 2020 از ساعت ۴:۳۰ بامداد روز ۲۱ بهمن ماه آغاز خواهد شد. همچنین فرش قرمز اسکار نیز از ساعت ۳:۰۰ بامداد همان روز شروع می‌شود. همچنین نود ودومین مراسم اسکار قرار است بدون میزبان برگزار شود.


مطالب پیشنهادی :

بیوگرافی Kim Kardashian

بیوگرافی margot robbie

بیوگرافی leonardo dicaprio