کیم کارداشیان بازیگر هالیوودی

بیوگرافی Kim Kardashian: کیم کارداشیان هنرمند و بازیگر و مدل آمریکایی است او متولد 21 اکتبر 1980 در آمریکا می باشد کیم کارداشیان به واسطه فیزیک بدنی متفاوتش در کانون توجه مردم و رسانه ها قرار دارد. کیم کارداشیان همسر کانیه وست است. آنها صاحب یک دختر و  یک پسر هستند.

چکیده ای از بیوگرافی کیم کارداشیان:

زادروز      ۲۱ اکتبر ۱۹۸۰ (۲۹ مهر ۱۳۵۹)
محل تولد لس آنجلس، آمریکا
 محل زندگی     آمریکا
 ملیت     آمریکایی
تبار     ارمنی، آمریکایی
پیشه     مدل، کارآفرین، بازیگر
قد     ۱۵۹ سانتی‌متر
همسر     دیمون توماس (۲۰۰۴–۲۰۰۰)

کریس هامفریز (۲۰۱۳–۲۰۱۱)

کانیه وست (تاکنون-۲۰۱۴)

فرزندان   ۱ دختر (نورث وست) و ۱پسر (ساینت وست)
والدین   رابرت کارداشیان

کریس جنر

بیوگرافی کامل کیم کارداشیان:

کیمبرلی «کیم» کارداشیان زادهٔ  اکتبر 1980 در آمریکا، شخصیت تلویزیون واقع‌نما، بازیگر، مدل و بازرگان اهل آمریکا می‌باشد.

وی که متولد و بزرگ شدهٔ لس آنجلس، کالیفرنیا است، نخست به واسطه دوستی با پاریس هیلتون، و در سال 2 پس از لو رفتن فیلم رابطه جنسی با دوست پسر سابقش ری جی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. بعدها در آن سال، وی و خانواده‌اش در مجموعهٔ واقع نمای پابه‌پای خانواده کارداشیان ظاهر شدند. موفقیت این مجموعه منجر به دنباله‌هایی از جمله کورتنی و کیم نیویورک را تسخیر می‌کنند و کورتنی و کیم میامی را تسخیر می‌کنند شد. در سال ۲۰۱۰ کیم با ۶ میلیون دلار درآمد، پر درآمدترین ستارهٔ سریال‌های واقع نما شد.

بیوگرافی Kim Kardashian
بیوگرافی Kim Kardashian

دوران اولیه زندگی کیم کارداشیان

کارداشیان زادهٔ لس آنجلس کالیفرنیا، دختر رابرت کارداشیان، وکیل مدافع و کریس جنر است.

پدر کیم از سومین نسل ارمنی‌های آمریکایی و مادرش از تبار هلندی و اسکاتلندی است. پدرش بیشتر شهرتش را بخاطر وکیل مدافع شدن اونتال جیمز در طی یک ماجرای قتل بدست آورد، او در 30 سپتامبر 2003 در گذشت.

مادر او در تاریخ 1989 از رابرت طلاق گرفت و در سال 1991 با بروس جنر ازدواج کرد.

کارداشیان دو خواهر به نام‌های کورتنی کارداشیان و کلویی کارداشیان و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد، همچنین او صاحب سه برادر ناتنی به نام‌های برت و برندون جنر و برودی جنر (که مجری تلویزیون نیز می‌باشد) می‌باشد، کیم کارداشیان سه خواهر نانتی به اسم‌های کیسی، کندال و کایلی جنر نیز دارد. همچنین اونتال جیمز پدرخوانده او می‌باشد. او در دبیرستان مریمونت تحصیل می‌کرده‌است.

انتشار فیلم خصوصی کیم کارداشیان

در سال 2007 یک ویدئوی خصوصی خانگی که کیم کارداشیان با دوست پسر آن زمانش، ری جی، خواننده آر اند بی، ساخته بود فاش شد. کارداشیان اقدامات قانونی علیه ویواید اینترتیمنت برای حق مالکیت نوار را دنبال کرد.

کارداشیان در ازای 5 میلیون دلار آمریکا از پیگیری شکایت خود دست کشید و با ویواید اینترتیمنت تسویه حساب کرد.

دوران حرفه‌ای کیم کارداشیان 

نخستین ایفای نقش او به عنوان بازیگر مربوط به مجموعه‌های تلویزیونی دگر سوی شکست در اکتبر 2007  بود. در ادامه او در مجموعه تلویزیونی همراه با کارداشیان‌ها در شبکه ای به همراه دو خواهر، مادر، برادر، و خواهر و پدر ناتنی اش درخشید. این مجموعهٔ تلویزیونی تا اکتبر2011  دارای ۶۹ قسمت در ۶ فصل بوده و فصل هفتم آن برای مه 2012برنامه‌ریزی شده‌است.

کیم کارداشیان در سال 2008  در فیلم فیلم فاجعه درخشید. او همچنین در فصل چهارم سریال چگونگی آشنایی من با مادرتان و با همراه خواهرانش، کولی و کورتنی در فصل سوم سریال 90210 هم بازی کرده‌است. کارداشیان مجری مهمان رقابت‌های رسلمانیا 24 بود و به عنوان داور میهمان در دور سیزدهم نمایش تلویزیونی مدل برتر بعدی آمریکا حضور داشته‌است. او در 16 دسامبر 2009 به همراه ونسا مینیلو به عنوان بازیگر مهمان در مجموعه تلویزیونی تحقیقات صحنه جرم:نیویورک حضور یافت.

کیم کارداشیان در سال 2009  در فیلم سبک و طنز عمیق در دره حضور یافت.

کارداشیان یکی از 13 شرکت کنندهٔ فصل هفتم نمایش تلویزیونی رقص با ستارگان بود. که با مارک بالاس هم رقص بود. در نهایت در مکان یازدهم قرار گرفت.