بسیج و بسیجی کیست؟ در دنیا افتخارم این است که خود بسیجی‌ام و بسیج قلب من است. امام خمینی (ره)”  آری بسیج تنها عینیت واقعی کلمه قرآنی قوه است که تمام وجود خویش را متوجه نبرد حق علیه باطل می‌کند.

تکیه‌گاه بسیج خداوند است. بسیجی نه به مادیات و وسایل و تجهیزات وداشته‌های خود؛ بلکه تنها به خدای خود می‌بالد. بسیج تنها نیرویی است که خواب راحت از دیدگان ابرقدرت جهانی؛ آمریکای خونخوار و هم پیمانانش ربوده‌است. امروزه آنان درمعادلات نظامی‌شان حساب جداگانه‌ای برای عنصر بسیج بازکرده‌اند.

آنچه که امروزه در عراق و سوریه و کشورهای آزادی خواه جهان اتفاق افتاده و می‌افتد و ایجاد مقاومت اسلامی کرده‌است. همین نشآت گرفته از عنصر بسیج و داشتن روحیه بسیج و بسیجی است. شهادت و شکست ظاهری و پیروزی و غلبه ظاهری هردو برای او یکی است. چرا که او فقط برای انجام وظیفه و تکلیف شرعی عمل می‌کند.

بسیج نه برای آب وخاک و نه برای عناصر پست مادی؛ بلکه برای اجرای عدالت اسلامی کار و تلاش می‌کند. بسیج حافظ ره آوردهای انقلاب جهانی اسلام است. بسیج سلاحش ایمان و منطقش قسط و عدالت اسلامی است. شجره بسیج به فاتح خیبر؛ اول امام علی بن ابیطالب(ع) می‌رسد.

بسیجی کیست؟

بسیج و بسیجی کیست؟
بسیج و بسیجی کیست؟

بسیج و بسیجی کیست؟ شجره بسیج به یاران با وفای اباعبدالله در کربلای معلا،‌ می‌رسد. بسیج انتظار می‌کشد تا غرقاب خون حق را برباطل غالب نماید تا زمینه حکومت آخرین ذخیره ولایت فراهم گردد وبه دنبال آن زمینه انتقام از قاتلین کربلا فراهم گردد. بسیج طلایه‌دار آخرین نبرد جهانی اسلام ناب محمدی(ص) با اسلام آمریکایی است. مگر می‌شود بسیجی را با کلمات تعریف کرد؟ جایی که حضرت امام (ره) خود را بسیجی می‌خواند و دست بوس بسیجی بودن را برای خود افتخار می‌دانست و خواهان حشر با بسیجی‌ها بود. بسیجی تربیت شده آخرین و کامل‌ترین مکتب آسمانی است. بسیج جسم مادی خویش را برای آزادی همنوعان خود فدا می‌کند.

بسیج و بسیجی کیست؟
بسیج و بسیجی کیست؟

بسیج به چه معنی است؟

بسیجی تابع بی چون وچرای ولی امرمسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) است و برای عمل به فرامین ودستورات او از هیچ تلاشی مضایغه نمی‌کند و نهایت تلاش و کوشش خود را می‌کند. بسیجی پیراسته از رذیلت‌های اخلاقی و آراسته به سجایا و فضیلت‌های اخلاقی است.

نامحرمان و حرامیان را بر دل بسیجی راهی نیست. بسیجیان سالکانی هستند که هفت منزل عشق را یک شبه طی می‌کنند تا آنجایی که درمیدان مصاف با اهریمن صفتان ندای آسمانی” یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی” را با گوش دل شنیدن و جان به جان آفرین تسلیم می‌نمایند.

بسیجی از امام حسین(ع)‌، بلال حبشی و اویس قرنی‌که همه از هابیلانند ؛ سرمشق والگو می‌گیرد.

افتخار بسیجیان این است که مکتبشان اسلام و راه میان‌بری به نام شهادت آنان را به ” عندربهم یرزقون” می‌رسانند. بسیجی‌ها؛ آنان که در وادی عشق چون شمع می‌سوزند؛ آنانند که برآسمان نیلگون پر می‌گشایند؛ هم آنان که قامتی به بلندای عرش اعلی گرفتند.

بسیج و بسیجی کیست؟
بسیج و بسیجی کیست؟

مطالب پیشنهادی:

کشف واکسن ویروس کرونا

کلاهبرداری باترفند فروش حیوانات

آغاز محدودیت ها برای مهار کرونا

ناپدید شدن گوش دختری بعد جراحی