عبدالرضا امیراحمدی صبح امروز در برنامه صبحگاهی تلویزیون حاضر شد. عبدالرضا امیراحمدی مجری تلویزیون که با اظهار نظرش درباره پرسپولیس باعث حواشی زیادی شده بود با تصمیم مدیران شبکه یک از برنامه صبحگاهی اخراج شده بود. صبح امروز دوباره به این برنامه برگشت و مقابل دوربین قرار گرفت.

بازگشت مجری صدا و سیما
بازگشت مجری صدا و سیما

درباره وزیر ورزش و پرسپولیس مورد حمله هواداران و مدیران این تیم قرار گرفته بود در عذرخواهی اش هم طعنه‌ای به قرمز پوشان تهرانی زده بود. چندی پیش دادگاه شکایت باشگاه پرسپولیس از عبدالرضا امیراحمدی برگزار شد . قاضی حکم به جلب رضایت باشگاه و هواداران پرسپولیس در این پرونده داد. با این حال این مجری تلویزیونی که با اظهار نظرش درباره پرسپولیس باعث حواشی زیادی شده بود با تصمیم مدیران شبکه یک از برنامه صبحگاهی اخراج شده بود صبح امروز دوباره به این برنامه برگشت.

بازگشت جنجالی مجری صدا و سیما

بازگشت مجری صدا و سیما
بازگشت مجری صدا و سیما

امیراحمدی در برنامه زنده قهرمانی های پرسپولیس را زیر سوال برده بود حتی درعذرخواهی‌اش هم آتش خشم هواداران پرسپولیس را بیشتر کرد.در نهایت شبکه یک تصمیم بگیرند او برای مدتی از این برنامه دور باشد. قسمت‌های تازه برنامه تلویزیونی «دوربرگردون» با اجرای عبدالله روا، با نگاهی طنز به مقوله رانندگی، فرهنگ ترافیک و بیمه، پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ تیر از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

سیزدهمین قسمت این برنامه، پنجشنبه ۲۶ تیر ساعت ۱۷:۴۵ با حضور بهروز رضاپور، طراح سیستم‌های ایمنی هوشمند خودرو و چهاردهمین قسمت با حضور اقبال واحدی، مجری نام‌آشنای تلویزیون، روز جمعه ۲۷ تیر ساعت ۱۳:۱۵ در جدول پخش قرار گرفته است.

بازگشت مجری صدا و سیما
بازگشت مجری صدا و سیما

بازگشت عبدالرضا امیراحمدی به تلویزیون ایران

«دوربرگردون» به تهیه‌کنندگی مشترک عبدالله روا و سلیم ثنائی در ۵۲ قسمت در حال تولید است.

همچنین پویش «دوربرگردون»، در تلاش است تا با شناسایی نقاط حادثه‌خیز کشور، این نقاط را اصلاح کند.

عادل فردوسی‌پور، مجری معروف و جنجالی برنامه «نود» را به مدت بیست سال در شبکه سه می‌دیدیم که در اسفند ۹۷ از آنتن سیما دور شد و دیگر اجازه اجرا نگرفت با کنار گذاشته شدن عادل بسیاری از طرفداران برنامه‌های فوتبالی شبکه سه سیما ریزش کرد.

بازگشت مجری صدا و سیما
بازگشت مجری صدا و سیما