ترفندهای آرایش سریع مخصوص خانم هایی که وقت کمی دارند!

آموزش آرایش سریع ویژه خانم های شاغل آرایش کردن حرفه ای و بی عیب و نقص ، به زمان زیادی احتیاج دارد اما برخی از خانم ها فرصت کافی برای آرایش ندارند و ترجیح می دهند ، در کمترین زمان خود را بیارایند.

بیس و پایه ی آرایشی چندکاره

یکی از بهترین ترفندهای آرایش سریع استفاده از بیس و کرم آرایشی چند کاره به شمار می رود زیرا می تواند در کمترین زمان همه نیازهای پوست شما را به سادگی برطرف کند . به جای استفاده از مرطوب کننده، کرم پودر، ضدآفتاب، کانسیلر و … از کرم چندکاره هرروزه استفاده نمایید.

مراقبت از پوست

اگر پوست خوب و بدون لک و جوشی داشته باشید می توانید بدون آرایش به بیرون بروید . بنابراین از پوست خود مراقبت کنید تا نیازی به استفاده از کرم ها و فونداسیون های آرایشی نداشته باشید.

حالت دادن به موها

آموزش آرایش سریع ویژه خانم های شاغل
آموزش آرایش سریع ویژه خانم های شاغل

اگر می خواهید در کمترین زمان موهای زیبا و حالت دار بدون نیاز به ابزارهای حرارتی داشته باشید ،چند ساعت قبل از خواب موها را بشویید و وقتی که موها نمدار هستند آن ها را به صورت گرد بالای سر خود جمع کنید. فردا موهایتان پس از حجیم و موج دار به نظر برسد

از بین بردن خستگی چشم ها با ترفند آرایشی

یک ترفند سریع برای اینکه سیاهی اطراف چشمتان کمتر به نظر برسد و چشمانتان خسته به نظر نیاید، این است که قبل از اینکه از سایه استفاده کنید، داخل گوشه های چشم خود مقداری سایه سفید براق بزنید، سپس خیلی سریع دو لایه ریمل به مژه های خود بزنید.

درست کردن قسمت خالی ابرو

اگربرخی از قسمت های ابرویتان خالی شده است با یک مداد یا سایه ابرو یک درجه روشن تر از رنگ ابروهایتان ، ابروی خود را به صورت طبیعی بکشید. تا موهای جدید دوباره جایگزین شوند.

فر کردن مژه ها

آموزش آرایش سریع ویژه خانم های شاغل
آموزش آرایش سریع ویژه خانم های شاغل

برای اینکه چشمان شما زیباتر به نظر برسد، فر کردن مژه ها را فراموش نکنید. شما اگر وقت کافی برای ریمل زدن و خط چشم کشیدن ندارید. تنها با فر کردن مژه هایتان می توانید چشمانی گیرا و زیبا داشته باشید.

انتخاب یک مدل موی ساده

اگر فرصت کافی برای حالت دادن به موهایتان را ندارید مدل موهایی را انتخاب کنید که نیاز به رسیدگی زیادی ندارند تا هر روز وقت کمتری را صرف رسیدگی به موهای خود کنید  بهترین مدل که درد سر کمی دارد مدل دم اسبی است.  شما می توانید موهای بلند خود را در مواقعی که فرصت کافی ندارید به این روش ببندید و زیبا و شیک به نظر برسید.

داشتن چشمانی درشت

آموزش آرایش سریع ویژه خانم های شاغل : برای اینکه چشمانتان درشت تر به نظر برسد بهتر است خط چشم بالای پلک شما رنگ مشکی و خط چشم پایین پلک شما رنگ روشن تر مانند قهوه ای باشد خط چشم پایینی خود را داخل چشم نکشید. و در امتداد خط مژه ادامه دهید سپس دو خط چشم را به هم وصل کنید .

درخشندگی پوست

آموزش آرایش سریع ویژه خانم های شاغل
آموزش آرایش سریع ویژه خانم های شاغل

پس از آرایش برای درخشندگی و زیباتر به نظر رسیدن پوستتان مقداری کرم مرطوب کننده بدون روغن را کف دست تان بمالید. و سپس دست خود را به آرامی روی گونه ها و پیشانی قرار دهید.

رنگ رژلب و ارتباط آن با سفیدی دندان

برای اینکه دندان هایتان سفید و لبخند شما زیبا به نظر برسد از رژلب های صورتی با پایه آبی استفاده نمایید و از رژ لب هایی با رنگ های پایه زرد استفاده نکنید زیرا موجب زرد دیده شدن دندان ها می شود.

برجستگی لب ها

برای داشتن چهره ای جذاب یک رژ لب کرمی که از رنگ لب های شما روشن تر است را روی لبتان بمالید. و با یک خط لب به رنگ رژ خود دور لبتان را پر رنگ تر کرده و خط بکشید.  روی رژ لب خود مقداری برق لب بزنید. هیچگاه از رنگ های تیره رژ استفاده نکنید زیرا لب ها را نازک تر نشان می دهند.

ترفند آرایشی برای از بین بردن قرمزی پوست

آموزش آرایش سریع ویژه خانم های شاغل
آموزش آرایش سریع ویژه خانم های شاغل

برای از بین بردن قرمزی پوست به جای استفاده از کانسیلر، کرم پودر و پنکیک از پودر برنزه با رنگ های طبیعی مانند مسی، کهربایی و شاه بلوطی استفاده کنید.

طریق زدن سریع رژگونه

برای داشتن گونه های برجسته و زیبا ، کمی رژ گونه به گونه خود بزنید . آن را تا خط رویش موها پخش کنید تا طبیعی و یکنواخت به نظر برسد. سپس روی سیب گونه ها رنگ صورتی روشن بمالید. و سه نقطه با سایه چشم سفید براق بر بالای گونه ها بگذارید.