پشت پرده حرکات موزون بشیر حسینی

به تازگی ویدئویی از شخصی که شباهت زیادی به بشیر حسینی جامعه شناس و داور عصر جدید در فضای مجازی منتشر شده است. این شخص که هم از نظر چهره و صدا شباهت زیادی به داور عصر جدید دارد.در خیابان در حال انجام حرکات موزون است. جالب اینجاست که این شخص به قدری به بشیر حسینی شباهت دارد. که به سختی می توان متوجه این شد که او داور عصر جدید نیست.

سید بشیر حسینی (زادهٔ ۱۵ آذر ماه ۱۳۶۰ در اصفهان) استاد دانشگاه و داور مسابقه تلویزیونی عصر جدید است. او فارغ التحصیل مقطع ارشد رشته معارف اسلامی و حقوق و مقطع دکتری فرهنگ و ارتباطات از دانشگاه امام صادق است. دارای تحصیلات حوزوی نیز است و سطح ۱حوزه علمیه دارد. وی عضو هیئت علمی و مدیر گروه رسانه های نوین دانشکده ارتباطات دانشگاه صدا و سیما است. وی پس از حضور به عنوان داور در مسابقه تلویزیونی عصر جدید شهرت پیدا کرد.

وی افزود: در شبانه روز گذشته ۵۴۷۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که با احتساب آمار قبلی، مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۵۵۰ هزار و ۷۵۷ نفر رسید.

لاری با اعلام اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۰۴ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند، گفت: مجموع جان باختگان در کشور به ۳۱ هزار و ۶۵۰ نفر رسید.

وی ادامه داد: تا کنون ۴۴۲ هزار و ۶۷۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

پشت پرده حرکات موزون بشیر حسینی
پشت پرده حرکات موزون بشیر حسینی