لنز چشم مناسب رنگ پوست های سبزه و روشن

کدام رنگ لنز برای چشمم بهتر است؟ : انتخاب رنگ لنز چشم مناسب تابع عوامل زیادی از جمله رنگ مو یا ظاهر پوست است. اما در نهایت بستگی دارد به سلیقه شما و اینکه دوست دارید ظاهری طبیعی، دراماتیک یا دوست داشتنی تر داشته باشید.

اگر مایلید رنگ چشم تان را تغییر دهید اما نمی دانید کدام رنگ لنز مناسب شماست این بخش از دنیای مد فان به شما کمک خواهد کرد تا لنزی متناسب با پوستتان انتخاب کنید تا ظاهر شما جذاب تر گردد.

رنگ لنز چشم مناسب برای پوست سبزه

کدام رنگ لنز برای چشمم بهتر است؟

اگر دارای پوست سبزه ای هستید و مانند بسیاری از مردم فکر می کنید رنگ های روشن برای پوست شما مناسب نیست در اشتباهید . رنگ عسلی یا قهوه ای روشن، رنگ عالی و جذابی هستند و مناسب پوست های سبزه می باشند .

برخی از درجه های آبی و سبز نیز مناسب پوست های سبزه هستند اما درجه های روشن آنها برای این افراد مناسب نیستند. افراد دارای پوست سبزه که خواهان ظاهر دل انگیز و متفاوت هستند ، بهتر است لنز چشمی به رنگ خاکستری به نسبت تیره را امتحان کنند .

رنگ لنز چشم مناسب برای پوست متوسط یا گندمی

برای افرادی که رنگ پوست آنها متوسط و یا گندمی است استفاده از رنگ های روشن، به خصوص رنگ سبز بسیار مناسب است اما به این شرط که آنان از آرایش سبز استفاده نکنند .

رنگ عسلی، فندقی و خاکستری نیز تاثیر شگفت انگیزی بر چهره این افراد می گذارد اما استفاده از لنز چشم آبی رنگ به این افراد توصیه نمی شود . اگر دارای این رنگ پوست هستید و تصمیم دارید رنگ ملایم و رقیقی انتخاب کنید لنز سرمه ای برای شما مناسب و زیباست. لنز عسلی مناسب برای پوست های گندمی است.

رنگ لنز چشم مناسب برای پوست سبزه روشن یا سفید

کدام رنگ لنز برای چشمم بهتر است؟

لنزهای به رنگ آبی و طوسی با همه طیف رنگیشان رنگ های فوق العاده ای برای افراد سفید پوست هستند مخصوصا اگر این افراد با این لنز لباس سفید بپوشند . ارغوانی و بنفش رنگ های بسیار زیبایی برای جلب توجه و تمام مناسبات هستند. افراد با پوست روشن اگر از لنز ارغوانی بدون آرایش نیز استفاده کنند ظاهرشان طبیعی خواهد بود.

لنز چشم مناسب برای تمام رنگ های پوست

لنزهای ترکیبی که سه درجه از یک نوع رنگ را درون خود دارند برای انواع پوست ها مناسبند . شما دارای هر نوع رنگ پوستی که باشید بهتر است لنزهای رنگی مختلف را انتخاب کنید زیرا هیچ قوانین مشخص و محدودی برای انتخاب رنگ مناسب وجود ندارد.

رنگ لنز چشم برای پوست های گرم، رنگ های روشن

هنگام خریدن لنز رنگی به تن سرد یا گرم پوست تان دقت کنید . اگر شما دارای رگ هایی به رنگ آبی باشید رنگ پوست شما سرد است.و اگر این رگ ها سبز باشند رنگ پوست شما گرم است یا اگر در رنگ پوست تان کمی زردی وجود دارد. یعنی پوست تان گرم است و اگر در رنگ پوست تان تن های آبی وجود دارد.. یعنی رنگ پوست تان سرد است. برای پوست های گرم بیشتر رنگ های روشن در طیف قهوه ای مناسب است و برای پوست های سرد رنگ های تیره تر در طیف آبی مناسب است.

رنگ لنز چشم را نزدیک رنگ چشمان تان انتخاب کنید

اگر دارای چشمانی به رنگ قهوه ای تیره هستید با یک لنز ساده رنگ آن ها را تبدیل به عسلی یا قهوه ای با رگه های سبز یا رگه های طلایی کنید بدون آنکه کسی متوجه شود که در چشم های تان لنز دارید . برای انتخاب رنگ لنز بهتر است آنها را نزدیک رنگ چشم خودتان انتخاب کنید، زیرا این نوع رنگ ها جلوه خاصی به چشم ها می بخشند و شما را طبیعی نشان می دهند.

میزان استفاده هم در انتخاب رنگ لنز چشم مهم است؟

اگر می خواهید از لنزتان هرروز استفاده کنید یک رنگ طبیعی تر انتخاب کنید اما اگر استفاده از لنزتان مختص به بعضی مناسبت های خاص است از رنگ های کمی فانتزی تر استفاده کنید تا چهره شما ویژه تر شود.

قبل از انتخاب لنز رنگی نکات کلیدی زیر را در نظر داشته باشید:

کدام رنگ لنز برای چشمم بهتر است: لنزهایی با اندازه های مختلف وجود دارد .که برای افراد مختلف مناسب است. اما به شرطی که توصیه های لازم را رعایت کرده. و از جاهای معتبر تهیه شده باشند.

برای دریافت لنزهای رنگی حتما به کلینیک های معتبر یا چشم پزشک مراجعه کنید. تا بتوانید کنتاکت لنزی بی خطر و مطمئن را تهیه کنید .تا ظاهر شما طبیعی تر به نظر رسد.

تمامی لنز ها به عنوان وسایل پزشکی محسوب می شوند .و لازم است برای دریافت آنها نسخه تجویزی.مشخصی از یک چشم پزشک یا کسی که تخصص مربوطه را دارد در دست داشته باشید.

مراقبت از لنزها

لنز خود را به دیگری قرض ندهید.و از لنز فرد دیگری استفاده نکنید. زیرا معاوضه لنز خطرات بالقوه ای مانند انتقال باکتری های بیماری زا و متعاقبا ایجاد عفونت های شدید. را به دنبال دارد.

باید از لنزهای خود به خوبی مراقبت کنید. و آنها را تمیز و ضد عفونی شده .در محلول های مخصوص قراردهید.

نباید در زمانی که چشم شما زخمی و تحریک شده یا قرمز است از لنز استفاده کنید. زیرا این کار ممکن است به قیمت از دست رفتن بینایی شما باشد.